22-23 березня Донецький національний медичний університет прийняв участь у роботі Першого українського форуму  міжнародної освіти

22-23 березня у м.Київ, на базі КНУ ім.Тараса Шевченка провів свою роботу Перший український форум міжнародної освіти. У відкритті Форуму взяли участь Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, ректор Київського університету Леонід Губерський, директор Українського державного центру міжнародної освіти Олена Шаповалова, директор Департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування МОН Андрій Шевцов.

З боку Донецького національного медичного університету форум відвідали помічник ректора Наволокіна Алла Сергіївна та начальник відділу міжнародних зв’язків Торбенко Ірина Олексіївна.

Робота форуму була зосереджена навколо багатьох важливих тем, насамперед це:

• стратегії та перспективи забезпечення якості вищої освіти в Україні
  • міжнародний досвід інтернаціоналізації вищої освіти на прикладі США, Польщі та Туреччини
  • програми академічної мобільності студентів,
  • інтернаціоналізація університетської науки через міжнародні наукові проекти
  • академічна доброчесність
  • робота з іноземними випускниками.

Важливим питанням для представників медичних навчальних закладів було питання забезпечення якості медичної освіти.

Донецький національний медичний університет активно проводить політику інтернаціоналізації, налагодження міжнародних зв’язків , сприяння академічній мобільності студентів. Як відомо, у ДНМУ навчається  велика кількість іноземних студентів більше ніж з 40 країн світу, тому участь у роботі форуму міжнародної освіти є надзвичайно важливою для  надання найбільш якісних освітніх послуг, обміну досвідом, дотримання сучасних стандартів вищої освіти та лідерства у галузі медичної освіти.