Склад ради студентського самоврядування

Члени ради студентського самоврядування.

№ п/п П.І.П. Курс, група, факультет Контактні дані Примітка
  Кузякін Олександр Олександрович

5 курс, 4 група,

  медико-профілактична справа

0997446203 Голова ради
  Саранов Володимир Вікторович 4 курс, 2 група, лікувальна справа 0505050549 Замісник голови ради
  Калініченко Ольга Анатоліївна

5 курс, 4 група,

медико-профілактична справа

0633628113 Секретар студентської ради
  Котовський Іван Миколайович

6 курс, 4 група,

лікувальна справа

0956276149

Сектор інформації, соціологічних досліджень та зв'язків з іншими

навчальними закладами

  Гєнбач Іван Олегович

6 курс, 4 група,

лікувальна справа

0507683053 Сектор навчально-просвітницької роботи
  Устіновська Марія Дмитрівна  4 курс, 2 група, лікувальна справа 0958366380 Сектор організації дозвілля та морально-етичного виховання
  Гаращенко Руслан Геннадійович

5 курс, 3 група,

  педіатрія

0665903068 Сектор гуртожитків та студентської сім'ї
  Карпович Марія Володимирівна

6 курс, 8 група,

лікувальна справа

0506368441 Сектор волонтерської та громадської діяльності
         
  Кумачов Олександр Сергійович 1 курс, 12 група, лікувальна справа 0957275610  
  Федосова Дар'я Сергіївна 2 курс, 1 група, лікувальна справа 0958436695  
  Бебешко Ганна Василівна 2 курс, 2 група, лікувальна справа 0951361808  
  Волков Олександр Петрович 2 курс, 3 група, лікувальна справа 0502719398  
  Чаган Дмитро Павлович

2 курс, 4 група,

педіатрія

0956908015  
  Соловйова Анастасія Сергіївна 3 курс, 1 група, стомат 0984240213  
  Лісай Надія Геннадіївна 3 курс, 1 група, лікувальна справа 0992124806  
  Стрижекозін Олександр Олександрович 3 курс, 2 група, лікувальна справа 0990435658  
  Каргін Максим Геннадійович 3 курс, 3 група, лікувальна справа 0509047692  
  Вороніна Анастасія Анатоліївна 3 курс, 4 група, лікувальна справа 0990665294  
  Булак Дмитро Павлович 3  курс, 5 група, лікувальна справа 0963020146  
  Краснощьокова Катерина Ігорівна

3 курс, 6 група,

 педіатрія

0999895418  
  Саминін Роман Ігоревич

3 курс, 7 група,

 педіатрія

0660940387  
         
         
         
  Таран Валерія Владиславівна 4 курс, 3 група, лікувальна справа 0662068535  
  Бєлякевич Ганна Геннадіївна 4 курс, 1 група, лікувальна справа 0950298147  
  Білоноженко Михайло Сергійович 4 курс, 3 група, лікувальна справа 0997584539  
  Мірющенко Максим Вадимович 4 курс, 4 група, лікувальна справа 0507640025  
  Волошина Тетяна Вікторівна

4 курс, 5 група,

 лікувальна справа

0951824717  
  Єгорова Катерина Володимирівна

4 курс, 6 група,

 педіатрія

0982777152  
  Грищенко Роман Вадимович 

4 курс, 7 група,

педіатрія

0990746494  
         
         
  Коваленко Ольга Русланівна 5 курс, 1 група, лікувальна справа 0997668524  
  Тупіцина Світлана Вікторівна

5 курс, 2 група,

педіатрія

0996012660  
         
  Кузякіна Крістіна Валеріївна

6 курс, 1 група,

лікувальна справа

0669053035  
  Булига Олександр Сергійович

6 курс, 1 група,

лікувальна справа

0500745246  
  Малишев Владислав Вадимович 6 курс, 2 група, лікувальна справа 0502940574  
  Лавріненко Катерина Олегівна

6 курс, 3 група,

лікувальна справа

0502536355  
  Борисова Дар'я Тимофївна

6 курс, 1 група,

педіатрія

0991398510  
         
  Пойманова Ольга Сергіївна

6 курс, 7 група,

 лікувальна справа

0996507543  
  Савченко Вероніка Сергіївна

6 курс, 8 група,

лікувальна справа

0506400511  
  Джалілова Зейнаб Галіб-кизи

6 курс, 9 група,

лікувальна справа

0664144348  
  Хлєбова Ірина Вікторівна 9 0506890268  
  Гавілей Данііл Олегович

1 курс, 1 група,

стоматологія

   
         
  Столяров Андрій Юрійович

3 курс, 2 група,

стомат

0500513113  
  Гладченко Ганна Артемівна

4 курс, 1 група

стомат

0500653309  
  Істомін Олексій Андрійович

4 курс, 1 група,

 стомат

0661526768  
  Шебеко Віталій Вікторович

5 курс, 1 група,

стомат

0666166601  
  Пелих Варвара Олексіївна

5 курс, 1 група,

фарм

0953151422  


Copyright © 2005 - 2016 Донецький національний медичний університет
Back to top