ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВСТУПУ В ІНТЕРНАТУРУ

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВСТУПУ НА НАВЧАННЯ В ІНТЕРНАТУРІ ДНМУ ЗА КОНТРАКТОМ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ МЕДИЧНИХ ВНЗ

1. Заява на вступ до інтернатури на ім'я ректора
  2. Паспорт (оригінал, копія – 1,2,3 стор. та сторінка з пропискою).
  3. Ідентифікаційний номер (оригінал, копія).
  4. Свідоцтво про одруження (розлучення), якщо змінилось прізвище (копія).
  5. Диплом ВНЗ (оригінал, копія).
  6. Додаток до диплому (оригінал, копія).
  7. Сертифікат «Крок-1» (оригінал, копія).
  8. Сертифікат «Крок-2» (оригінал, копія).
  9. Довідка ВНЗ про навчання випускника за контрактом (оригінал).
  10. Лист від головного лікаря лікувального закладу (бази стажування) про згоду на навчання в інтернатурі даного випускника на заочному циклі (оригінал).
  11. Договір про навчання в інтернатурі (5 примірників договору).
  12. Якщо в договорі «Платником» на навчання інтерна є юридична особа, необхідно представити гарантійний лист від імені організації на сплату навчання інтерна, на користь якого складено договір (оригінал).
  13. Якщо в договорі «Платником» на навчання інтерна є батьки, необхідно представити паспорт (оригінал, копія - 1,2,3 стор. та сторінка з пропискою) та ідентифікаційний номер (копія) того з батьків, від особи якого складено договір.
  14. 4 фотокартки (3х4).
  15. 5 файлів та швидкозшивач пластиковий для зберігання документів

Всі вищезазначені документи необхідно надати у деканат ФІПО ДНМУ до 25 липня 2017р.

Оригінали документів надаються при оформленні договору.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВСТУПУ НА НАВЧАННЯ В ІНТЕРНАТУРІ ДНМУ ЗА БЮДЖЕТОМ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ МЕДИЧНИХ ВНЗ

1. Заява на вступ до інтернатури на ім'я ректора
  2. Паспорт (оригінал, копія – 1,2,3 стор. та сторінка з пропискою).
  3. Ідентифікаційний номер (оригінал, копія).
  4. Свідоцтво про одруження (розлучення), якщо змінилось прізвище (копія).
  5. Диплом ВНЗ (оригінал, копія).
  6. Додаток до диплому (оригінал, копія).
  7. Посвідчення про направлення на роботу.
  8. Сертифікат «Крок-1» (оригінал, копія).
  9. Сертифікат «Крок-2» (оригінал, копія).
  10. 4 фотокартки (3х4).
  11. 5 файлів та швидкозшивач пластиковий для зберігання документів

Оригінали документів надаються при поданні документі

ПАМЯТКА ЛІКАРЯ ІНТЕРНА

У відповідності до Наказу МОЗ №291 від 19.09.2006 р. “Положення про спеціалізацію (інтернатури) випускників вищих медичних і фармацевтичних закладів освіти ІІІ – ІV рівня акредитації, медичних факультетів університетів”, листа МОЗ України №08.01.-26/1296 від 07.07.2003 р. лікар – інтерн зобов'язаний:

1. Виконувати всі розпорядження ректорату та деканату ФІПО ДНМУ.
  2. Чітко дотримуватись навчально – виробничої дисципліни та умов Договору про навчання в інтернатурі.
  3. При зміні прописки, прізвища, місця проходження заочної частини інтернатури, адреси місця проживання або контактного телефону, протягом 5 днів з моменту виникнення змін, повідомити деканат ФІПО ДНМУ.
  4. Оформити та своєчасно заповнювати «Залікову книжку», вести «Щоденник обліку роботи».
  5. Відвідувати заняття у відповідності з розкладом.
  6. Своєчасно відробляти пропущенні заняття:
    • 1 Відпрацювання всіх видів пропущених навчальних занять, незалежно від причини пропуску, тільки за дозволом деканату ФІПО ДНМУ.
    • 2 При неявці на заняття на термін більш як 5 робочих днів (хвороба, тощо) – повідомити деканат ФІПО ДНМУ та кафедру про причину відсутності.
    • 3 Після пропуску занять, для допуску до навчання, необхідно звернутись у деканат ФІПО ДНМУ за дозволом встановленої форми.
    • 4 У деканат ФІПО ДНМУ пред’являється документ, який підтверджує причину пропуску. У разі хвороби – Довідку про непрацездатність видану лікарською установою Донецької області. Листки непрацездатності та довідки про хворобу, які видані іншими лікувальними закладами, підлягають реєстрації в Донецькій області.
    • 5 У випадку, якщо кількість пропущених занять перевищує 1/3 від загальної кількості занять, то незалежно від причини пропуску лікар – інтерн відраховується з інтернатури.
  7. Здати інтегрований ліцензійний іспит «Крок 3»:
    • 1 Підготовка до іспиту розпочинається на кафедрах з початком очного циклу 1 року навчання. Дата здачі іспиту повідомляється деканатом ФІПО ДНМУ. Причину неявки на «Крок 3» лікар- інтерн повідомляє у деканат ФІПО ДНМУ завчасно або у день здачі іспиту. Поважна причина має бути документально підтверджена. При неповажній причині пропуску – лікар-інтерн сплачує здачу іспиту та буде здавати його в «Центрі тестування МОЗ» м.Києва або повторно у ДНМУ у термін визначений наказом МОЗ.
  8. При закінченні інтернатури лікар-інтерн отримує відмітки на зворотній сторінці Залікової книжки (обхідний лист).

Очний цикл навчання (на кафедрі) проводиться згідно Наказу ректора ДНМУ. Всі питання, щодо навчально – виробничого процесу, лікар-інтерн погоджує і вирішує у деканаті ФІПО ДНМУ.