Порядок реєстрації осіб для проходження атестації щодо вільного володіння державною мовою

Учасник атестації повинен подати заяву (додаток) та прибути для проходження атестації у визначені атестаційною комісією час і місце (згідно з графіком атестаційної сесії) і мати при собі документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України.

До проходження атестації допускаються особи, присутність яких зафіксована перед початком атестації секретарем атестаційної комісії та які

подали заяву щодо проходження атестації.

Особа, яка бажає пройти атестацію, подає заяву особисто секретареві атестаційної комісії (за адресою: м.Краматорськ, в. Академічна, 72/ауд. 1207) не пізніше, чим за дві доби до атестаційної сесії.

До заяви потрібно додати оригінал платіжного документа про сплачену послугу для проходження атестації щодо вільного володіння державною мовою, копію диплома та додатка до диплома.

Реєстрація  осіб для проходження атестації щодо вільного володіння державною мовою починається з 25 травня 2017 року.

скачати додаток

ДОДАТОК

В.о. ректора
Донецького національного
медичного університету
проф. Кондратенку П.Г.

__________________________,

(прізвище, ім’я, по батькові)

який/яка проживає за адресою:

(телефон)

Заява

Прошу допустити мене до участі в атестації щодо вільного володіння державною мовою для осіб, які претендують на вступ на державну службу,  відповідно до графіка атестаційної сесії у 2017 році.

До заяви додаю оригінал квитанції про оплату та копію диплома, додатка до диплома.

Дата                                                                                                Підпис