Атестація держслужбовців щодо вільного володіння державною мовою

Донецький національний медичний університет відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.17 №301 оголошує набір осіб, які претендують на вступ на державну службу, для проходження атестації щодо вільного володіння державною мовою.

Реєстрація осіб здійснюється з понеділка до п’ятниці з 10:00 до 12:00 за адресою:
м. Краматорськ, бульвар Машинобудівників, 39, ауд. 414.

Секретар атестаційної комісії Жизневська Ірина Миколаївна.

Телефон секретаря атестаційної комісії: 066 693 4544

Атестаційна сесія проводиться відповідно до графіка за адресою: м. Краматорськ, бульвар Машинобудівників,  39, каб. 414 (ІІ корпус ДДМА).

Сайт:

• Наказ про затвердження Положення про проведення в ДНМУ атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, для визначення рівня володіння державною мовою
  • Положення про проведення в ДНМУ атестації осіб щодо вільного володіння державною мовою
  • Порядок оплати
  • Графік атестаційних сесій
    • Порядок реєстрації осіб
    •  Порядок отримання посвідчення про володіння державною мовою  без проходження атестації та на безоплатній основі