Чи замислювались ви над тим, щоб отримати якісну освіту за кордоном? Якщо так, то Польща – правильний  вибір!

Університети Польщі – це невід’ємна частина сучасної європейської системи вищої освіти. Тут ви зможете отримати якісні знання та перспективну професію, що забезпечить відповідність сучасному ринку праці, а отже і можливість працювати в будь-якій країні Європи.

Вищі навчальні заклади Польщі представлені державними та приватними університетами. Але кожен заклад підпорядковується єдиним стандартам організації навчального процесу і викладання. Тобто, освіта за кордоном, буде якісною і не залежить від форми власності ВНЗ. Диплом, отриманий в польському університеті є дійсним в усіх країнах Європейського Союзу, в Україні, Росії та багатьох інших країнах. А це значно підвищує можливість працевлаштування випускника на світовому ринку праці.

Вартість навчання в польських закладах освіти доступна кожному українському абітурієнту, який планує вступати в запропоновані нами університети – вона складає в середньому від 750 до 2600 євро за рік, за умови, що навчання буде проходити польською мовою. Якщо ж ви бажаєте навчатись англійською мовою, то вартість варіюватиметься від 1250 до 7400 євро за рік. Приведені цифри стосуються як державних, так і приватних закладів. Географія розташування ВУЗів дуже широка – ви можете навчатись і у Варшаві, і у Кракові.

Українсько-польський центр освіти «UniverPL» пропонує найрізноманітніші програми навчання за кордоном. Окрім, стандартних програм по отриманню ступенів «Бакалавр» і «Магістр», ви також можете отримати другу вищу освіту в Польщі.

Враховуючи те, що більшість українських студентів хоче отримати кваліфікацію «Магістр» саме за кордоном, наш Центр спеціально працює в цьому напрямку. Ми пропонуємо перелік програм навчання на магістра в Польщі.

Варто відмітити, що близькість культури і мови України і Польщі дозволяє студентам швидко і легко адаптуватися в новому мовному середовищі. Окрім того, в нашому Центрі можна відвідувати уроки польської мови.

За роки навчання кожен український студент досконало вивчає польську та англійську мови, адже англійська мови є обов’язковою дисципліною в більшості вищих навчальних закладів. Університети країни піклуються про те, щоб їхні студенти за час навчання отримали не тільки теоретичні знання, а й практичні навики. Тому передбачена практика в різноманітних компаніях Польщі та ЄС.