Ліжко з ортопедичним матрацом

Не так давно безсоння була проблемою переважно людей старшого покоління. Але сьогодні труднощі зі сном переслідують навіть цілком здорових молодих людей. Іноді вирішити проблему важкого засипання дуже легко: достатньо змінити матрац. Якщо ви хочете залишатися активними, життєрадісними і здоровими, ортопедичні матраци - підійдуть Вам як не можна краще.

Ортопедичні матраци

Відмінні умови для продуктивного відпочинку

Ортопедичні матраци, звичайно ж, не панацея, тому вони не допоможуть позбутися від безсоння, спричиненої тим чи іншим захворюванням, але вони чудово підійдуть, якщо проблем зі сном викликані побутовими причинами:

• надмірною інтенсивністю ритму життя;
  • необхідністю довго залишатися в незручному положенні протягом дня;
  • просто незручністю ліжка та іншими.

Сьогодні безліч українських компаній спеціалізується на виготовленні матраців всіх відомих основних типів:

• на залежному пружинному блоці (Боннель);
  • з незалежним блоком (Smart Pocket Spring або);
  • на безпружинній основі.

У кожній категорії товарів ви зможете легко знайти оптимальний варіант, який краще сприяє розслабленню м'язів, запобігання болю в суглобах і швидкого вибору найбільш комфортної пози для сну.

Наматрацник

Переваги ортопедичних матраців

Найважливішою характеристикою будь-якого матрацу є наявність анатомічного ефекту, яке передбачає здатність поверхні матраца адаптуватися під особливості статури користувача. Головне знайти підходящу по жорсткості модель, і здоровий сон протягом всієї ночі вам забезпечений, адже ортопедичний матрац зробить оптимальну підтримку для всього тіла.

Ортопедичні матраци відрізняються оригінальною будовою, оскільки створюються не тільки на основі європейських стандартів якості (підтверджено міжнародним сертифікатом контролю якості ISO 9001:2008), але і з використанням новітніх технологій і розробок в області здорового сну. Для наповнювачів використовуються найсучасніші матеріали натурального (кокосова койра, вовна, бавовна тощо) і синтетичного походження (латекс, спонфлекс, термофлекс та ін). Оптимальне поєднання речовин обох видів дозволяє виробникові не тільки досягати гіпоалергенного ефекту, але і підвищувати зносостійкість продукції. А це означає, що матрац довше збереже всі свої корисні властивості і ви забудете про безсонні на багато років.

Матеріал надано за підтримки інтернет-магазину: МебельОК!