Про перенос времени начала интернатуры в 2014 году

29.08.2014 м. Донецьк  №  92/135-пдо

Про перенесення строку
начала інтернатури

У зв’язку із загостренням соціально-політичної обстановки на території Донецької області з метою збереження здоров’я і людського життя та у відповідності до вимог наказу від 19.09.96 № 291 «Про затвердження Положення про спеціалізацію (інтернатуру) випускників вищих медичних і фармацевтичних закладів освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації, медичних факультетів університетів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 3 грудня 1996 за № 696/1721 (із діючими змінами)

НАКАЗУЮ:

1. Перенести строки начала інтернатури для лікарів(провізорів)- інтернів всіх років навчання у Донецькій області на 01.10.2014 року.
2. Заступнику директора інституту післядипломної освіти Донецького національного медичного університету ім. М. Горького з питань інтернатури Єфременко В.А. організувати проведення коригування планів навчання лікарів(провізорів) - інтернів з урахуванням вказаного строку начала інтернатури.
3. Керівникам закладів охорони здоров’я  організувати проведення інтернатури на заочних базах навчання з урахуванням переносу строків начала інтернатури.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора інституту післядипломної освіти Донецького національного медичного університету ім. М. Горького з питань інтернатури Єфременко В.А. та начальника відділу учбових закладів, кадрів та мобілізаційної роботи департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Стельмашонок А.Г.

В.о. заступника голови-директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації
О.Б. Петряєва

Ректор Донецького національного медичного університету ім. М. Горького