В Донецькому національному медичному університету ім. М. Горького  відбулася зустріч студентів шостого курсу та інтернів контрактної форми навчання  з  представниками  Департаменту охорони здоров'я Донецької облдержадміністрації, керівниками лікувальних установ м. Донецька і  області.

Ректор університету, професор Юрій Васильович Думанський з великою радістю вітав гостей заходу, адже для керівництва університету дуже важливо, щоб його випускники після закінчення навчання мали можливість  працювати  за обраною спеціальністю.
Заступник голови Донецької облдержадміністрації, директор департаменту охорони здоров’я Петряєва Олена Борисівна, у вітальному слові сказала: «На цьому заході зустрічаються без п'яти хвилин фахівці та їхні потенційні роботодавці, тому дуже важливо на початку своєї трудової діяльності отримати чіткі, вичерпні відповіді на питання в яких умовах належить молодим фахівцям працювати».

Багато керівників ЛПЗ озвучували не тільки, на які вакансії вони готові прийняти молодих фахівців, але й надалі пропонували вирішувати питання про оплату їх інтернатури та можливості отримання службового житла. Студентам і лікарям-інтернам запропонували  більш 100 вакансій за фахом:  лікар-анестезіолог, лікар загальної практики - сімейний лікар, лікар-отоларинголог, лікар-терапевт, лікар-патологоанатом, лікар-педіатр, лікар –неонатолог.

Студентам шостого курсу формат проведення подібного заходу дуже сподобався, а запропоновані вакансії змусили багатьох замислитися над подальшим вибором своєї спеціалізації. Адже вони з слів керівників ЛПЗ дізналися, які лікарі будуть затребувані завтра, а значить у них в майбутньому з'явиться реальна можливість працевлаштуватися і відточувати свою майстерність на своєму  першому робочому місці. Інтерни також залишилися задоволені результатами спілкування, і запропонованими вакансіями не тільки в  Донецьку, але і в населених пунктах області. У багатьох лікарів-інтернів  в розмові з головними лікарями на першому плані були  питання виділення їм житла та земельних ділянок при бажанні працювати в сільських регіонах і про подальші можливості їх кар'єрного росту.