25.02.2010 - Вікові особливості реабілітації хворих з церебро-васкулярною патологією.
Доповідач - д.м.н., проф. Кузнєцова Світлана Михайлівна ДУ (Інститут геронтології АМНУ)

25.03.2010 - Молекулярно-біологічні аспекти розвитку пухлин щитовидної залози.
Доповідач - Воскобійник Лариса Григорівна ДУ (Інститут ендокринології та обміну речовин ім.В.П.Комісаренка АМНУ)

22.04.2010 - Основні результати та напрямки епідемічних досліджень медичних наслідків аварії на ЧАЕС у віддалений період.
Доповідач - Бузунов Володимир Опанасович ДУ (Науковий центр радіаційної медицини АМНУ)

20.05.2010 - Первинна профілактика ішемічної хвороби серця.
Доповідач - д.м.н., проф. Апанасенко Геннадій Леонидович ДУ НМАПО ім.П.Л.Шупика

23.06.2010 - Восстановление ущербных генов.
Доповідач - д.м.н.Брит Ігор Сергійович ДУ (Інститут епідеміології і інфекційних хвороб ім.Л.В.Громашевського АМНУ)

Запрошуються члени Наукової ради та всі бажаючі. Засідання проводяться о 15 годині у конференц-залі ДУ "Інститут медицини праці АМНУ" (м.Київ, вул.Саксаганського, 75). Кожна доповідь додатково анонсується.

Шановні колеги! Доводимо до Вашого відома, що в минулому році була вкрай незадовільна активність членів Наукової ради щодо відвідування засідань. Просимо в подальшому підтримувати заходи Президії АМНУ, проявляти повагу до доповідачів та подавати гарний приклад молодим колегам.

Заступник Голови Наукової Ради, академік НАН та АМНУ  Ю.І.Кундієв.