На початку своєї лекції Раїса Василівна попросила всіх присутніх хвилиною мовчання вшанувати пам'ять загиблих при виконанні своїх професійних обов'язків лікарів. Потім Раїса Василівна дуже змістовно і цікаво розповіла про історію і сучасність медицини, визначила якості майбутнім лікарям  якими  вони повинні володіти, щоб гордо нести це високе звання. За словами  Міністра охорони здоров'я України Раїси Богатирьової, вагомим показником якості спеціаліста вищої кваліфікації є звернення до духовності, до загальнолюдських цінностей, до багатства світової культури. Гуманізація всієї вищої освіти стала невідкладним завданням вже нинішнього дня. Особливо вона підкреслила, що на поведінку пацієнтів великий вплив має життя лікаря поза стінами лікарні, тому про це важливо пам'ятати. А суворе дотримання норм і принципів «Не нашкодь!», ще в роки навчання мають стати своєрідним еталоном, з яким необхідно надалі звіряти свій життєвий шлях.

Важливо щоб урочисту обіцянку вимовлену кілька днів тому, сьогоднішні першокурсники пронесли через все своє професійне життя. На завершення Раїса Василівна розповіла присутнім про свій перший робочий день в якості дипломованого вже фахівця, також підкреслила, що вищій школі належить особливо важливе місце в збагаченні інтелектуального потенціалу країни.

Робочі моменти під час проведення лекції.