До відома випускників Донецького національного медичного університету ім..М.Горького, які закінчили навчання в інтернатурі в 2011,2012 роках та уклали договори про роботу в закладах охорони здоров’я, що розташовані у сільській місцевості та селищах міського типу, а також про роботу в інших закладах охорони здоров’я на посадах лікарів загальної практики-сімейних лікарів, лікарів-педіатрів дільничних і лікарів-терапевтів дільничних з випускниками.

Постановою Кабінету Міністрів України від 11.05.2012 року № 52 «Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів» , повідомляємо наступне:

Для одержання одноразової адресної допомоги необхідно до університету надати:

1.заяву на виплату адресної допомоги;

2.копію угоди про заключення трудового договору з лікувальним закладом;

3.копію трудової книжки , завіреної належним чином з вказівкою про зарахування на роботу відповідної лікарської посади;

3. відкрити в будь-якому відділенні банку « Аваль» рахунок і надати в університет відомості про № рахунку, вказати відомості про відділення банку одержувача( р/рахунок, ОКПО), власний ІДН, тільки після одержання відповідних відомостей університет матиме змогу перерахувати кошти на Ваш рахунок.

Для потреби оперативного спілкування щодо виплат просимо надати номер мобільного зв’язку .

Виплати здійснюватимуться до кінця поточного року. Інформацію щодо питань виплати адресної допомоги можете направляти на електронну адресу:urist@dsmu.edu.ua .

За інформацією щодо здійснення виплат і питань,пов’язаних з ними, звертайтесь на сайт Донецького національного медичного університету ім. М. Горького.