Прізвище, ім'я, по-батькові

З якого року

Звання "Герой України"

Бондар Григорій Васильович

2002

Казаков Валерій Миколайович

2008

Орден "За заслуги" I ступеня

Бондар Григорій Васильович

2007

Чайка Володимир Кирилович

2012

Орден "За заслуги" II ступеня

Бондар Григорій Васильович

1997

Казаков Валерій Миколайович

2006

Климовицький Володимир Гаррійович

2012

Талалаенко Олександр Миколайович

2001

Фісталь Еміль Якович

2013

Чайка Володимир Кирилович

2007

Орден "За заслуги" III ступеня

Бондар Григорій Васильович

1997

Думанський Юрій Васильович

2013

Євтушенко Станіслав Костянтинович

2001

Серняк Петро Степанович

2001

Талалаенко Олександр Миколайович

2006

Фісталь Еміль Якович

2001

Хоменко Віктор Миколайович

2007

Чайка Володимир Кирилович

2008

орден Княгині Ольги III ступеня

Бахтеєва Тетяна Дмитрівна

2012

Державна премія України в галузі науки і техніки

Бондар Григорій Васильович

2009

Борзих Олександр Володимирович

2011

Дядик Олександр Іванович

2009

Євтушенко Станіслав Костянтинович

1999

Іваницька Надія Федорівна

2002

Кардаш Анатолій Михайлович

2001

Климовицький Володимир Гаррійович

2008

Кондратенко Петро Геннадійович

2009

Лобанов Григорій Вікторович

2011

Серняк Петро Степанович

1983

Талакін Юрій Миколайович

2002

Фісталь Еміль Якович

2002

Заслужений діяч науки і техніки України

Айзятулов Рушан Фатіхович

2007

Бабоша Валентин Олександрович

2001

Боєнко Сергій Костянтинович

2006

Бондар Григорій Васильович

1983

Верхулецький Іван Єгорович

2011

Грінцов Олександр Григорович

2002

Грона Василь Миколайович

2010

Гюльмамедов Ферман Ібрагимович

2002

Думанський Юрій Васильович

2007

Дядик Олександр Іванович

1999

Євтушенко Станіслав Костянтинович

1996

Ігнатенко Григорій Анатольович

2011

Казаков Валерій Миколайович

1991

Кірьякулов Георгій Степанович

1997

Кондратенко Петро Геннадійович

2007

Міміношвілі Омарі Ісидорович

2010

Синяченко Олег Володимирович

2011

Фісталь Еміль Якович

2008

Чайка Володимир Кирилович

1994

Шлопов Валерій Геннадійович

2008

Заслужений лікар України

Арбузова Світлана Борисівна

2005

Бугорков Ігор Веніамінович

2009

Іотенко Борис Анатолійович

2009

Кардаш Анатолій Михайлович

2005

Климовицький Володимир Гаррійович

1993

Лобас Віталій Михайлович

2001

Мальцев Володимир Миколайович

1996

Мальцева Неля Володимирівна

2011

Момот Наталія Володимирівна

2008

Проценко Тетяна Віталіївна

2008

Цепколенко Володимир Олександрович

2005

Чурілов Андрій Вікторович

2008

Шутов Михайло Михайлович

1994

Заслужений працівник охорони здоров'я України

Добровольска Нонна Олександрівна

2013

Лобко Олександр Якович

2006

Новікова Раіса Іванівна

1993

Хоменко Віктор Миколайович

2001

Чупрун Олена Іванівна

2013