МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
вул. М. Грушевського, 7, м. Київ, 01601, тел. (044) 253-61-94, E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript ,
web:http://www.moz.gov.ua,  код ЄДРПОУ 00012925

14.09.11 № 3.33- 193  Міністру охорони здоров’я АР Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій

Директорам науково-дослідних інститутів НАМН України

Ректорам вищих медичних навчальних закладів та закладів післядипломної освіти

Міністерство охорони здоров’я України повідомляє, що 22-23 вересня 2011 р. відповідно до затвердженого МОЗ та НАМН України "Реєстру з`їздів, конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій і наукових семінарів, які проводитимуться у 2011 році", відбудеться науково-практична конференція з міжнародною участю "ІV Український гастроентерологічний тиждень".
Конференція організована Національною медичною академією післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, ДУ "Інститут гастроентерології НАМН України", Асоціацією гастроентерологів України та присвячена питанням профілактики і ранньої діагностики захворювань шлунково-кишкового тракту.
В Програмі конференції заплановано нараду з головними позаштатними спеціалістами МОЗ АР Крим, управлінь (головних управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій зі спеціальності «Гастроентерологія» щодо перспективних напрямків розвитку служби в умовах реформування системи охорони здоров`я, підвищення якості та доступності спеціалізованої медичної допомоги.
Для участі в роботі конференції просимо відрядити головних позаштатних спеціалістів МОЗ АР Крим, управлінь (головних управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій зі спеціальності: «Гастроентерологія», лікарів зі спеціальностей «Гастроентерологія», «Терапія», «Загальна практика-сімейна медицина», а також провідних науковців.
 Учасникам будуть видані сертифікати, що засвідчують їх участь у роботі конференції.
Реєстрація учасників відбудеться за адресою: Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, конференц-зал, (м. Київ, вул. Дорогожицька, 9).
Контактний телефон:  044-432-04-73.

Заступник Міністра                                                          О.К. Толстанов

Черненко 253 82 92