Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі  науково-практичній
конференції з міжнародною участю
«АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ КЛІНІКИ, ПРОФІЛАКТИКИ ВІЛ-ІНФЕКЦІЇ І ЗАХВОРЮВАНЬ З ПАРЕНТЕРАЛЬНИМ ШЛЯХОМ ПЕРЕДАЧІ»,
що відбудеться у м. Харкові 20-21 жовтня 2011 року.
Наукова програма конференції передбачає лекції та доповіді за результатами досліджень провідних фахівців України та інших країн з актуальних проблем діагностики, терапії та профілактики ВІЛ-інфекції та інфекційних хвороб з парентеральним щляхом передачі.
Конференція зареєстрована в Українському інституті науково-технічної і економічної інформації, внесена до реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2011 році за №166.

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ
Ш    ВІЛ-інфекція/СНІД;    Ш    Клініко-епідеміологічний моніторінг;
Ш    Опортуністичні інфекції;    Ш    Особливості клінічного перебігу;
Ш    Вірусні гепатити В, С, D, G, TTV, SEN;    Ш    Клінічна та лабораторна діагностика;
Ш    Мікст-гепатити;    Ш    Диференціальна діагностика;
Ш    Хронічні вірусні гепатити;    Ш    Етіотропна та патогенетична терапія;
Ш    Цирози печінки;    Ш    Профілактика;
Ш    Ко-інфекція ВІЛ/HBV, ВІЛ/HCV;    Ш    Організація медичної допомоги;
Ш    Інші парентеральні інфекції;    Ш    Впровадження інноваційних технологій в практичній медицині.

Тези доповідей приймаються до 20 вересня 2011 року
ПОДАННЯ ЗАМОВЛЕНЬ ДЛЯ УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ ТА ПУБЛІКАЦІЇ ТЕЗ
Умови оформлення тез
Шрифт – Times New Roman (український, російський, англійський), розмір 12 пт, звичайний; міжрядковий інтервал – одинарний; розміщення переносів – автоматично. Повідомлення повинне розташовуватися на одній-двох сторінках формату А4. Поля – 2 см з усіх боків.
Орієнтовна структура повідомлення:
    Назва повідомлення прописними буквами напівжирним шрифтом.
    Автори повідомлення (прізвище, потім ініціали; учені ступені й звання не наводити), шрифт напівжирний.
    Організація, місто й країна, де виконано дослідження; шрифт звичайний.
    Мета роботи.
    Матеріали й методи.
    Результати.
    Висновки або висновок.
Посилання на авторів, що цитуються, робити не слід.
Вимоги до оформлення реєстраційної карти
Прізвище, ім'я, по-батькові, поштові реквізити (індекс, країна, адреса), телефони/факс, адреси електронної пошти одного з авторів указуються повністю. Оргкомітет формує програму усної й постерної сесій самостійно, з урахуванням побажання авторів повідомлень. Для формування наукової програми конференції в реєстраційній карті указується повна назва та форма подання наукових матеріалів – усний виступ, стендова доповідь, публікація тез.
При відправленні інформації про оплату публікації окремо від реєстраційної карти допускається використання графічних форматів JPG, GІ й ін.
При необхідності в реєстраційній карті заповнюється заявка на бронювання готелю - назва готелю, одномісний номер або місце у двомісному, строк проживання.

Порядок подання і розгляду тез та реєстраційних карт
Тези й реєстраційні карти приймаються тільки в текстовому виді у форматі DOC. Не допускається вставка сканованих тез й/або реєстраційних карт у документи форматів DOC, RTF. Тези й реєстраційні карти приймаються тільки по електронній пошті за адресою: і Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript . Тези, відправлені по факсу, не обробляються й не публікуються.
Тези, реєстраційну карту разом з інформацією про оплату публікації необхідно відсилати по електронній пошті разом одним листом без дублювання. Підтвердження про одержання тез по електронній пошті буде вислано Оргкомітетом протягом двох тижнів від дня одержання.
Тези будуть публікуватися без коректорського й редакторського виправлення. Всі оплачені й вчасно надіслані тези будуть опубліковані в збірнику матеріалів.

ОПЛАТА ПУБЛІКАЦІЙ ТЕЗ
Вартість публікації тез – 50 гривень.
Вхід на наукові засідання конференції – вільний.

Реквізити для грошового переводу:
Одержувач: Гаврилов Анатолій Вікторович
Поштова адреса: 61096, Україна, м. Харків, проспект Героїв Сталінграда, 160, Обласна клінічна інфекційна лікарня, кафедра інфекційних хвороб ХНМУ.

Оргкомітет конференції бронює місця для проживання делегатів конференції, які підтвердили свій приїзд.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ
Поштова адреса Оргкомітету для довідок:
61096, Україна, м. Харків, проспект Героїв Сталінграду, 160, Обласна клінічна інфекційна лікарня, кафедра інфекційних хвороб ХНМУ, Оргкомітет конференції
Телефони: +380 (572) 97-50-18, 97-50-32, +380-066-724-28-20
Факс: +380 (572) 97-50-18