Уважаемые коллеги! Сообщаем Вам, что получена новая информация о предстоящих конференциях:

1. Міжнародна наукова конференція «Текстологія, поетика, методика вивчення творчості Григорія і Григора Тютюнників»
Дата проведения: 1-2 декабря 2011г.
Прием заявок до 15 сентября 2011г.
Організатор:Луганський національний університет ім. Т. Шевченка.

2. Всеукраинская научная конференция «Святитель Игнатий Мариупольский: подвиг веры и созидания»
Дата проведения: 15-16 ноября 2011г.
Прием заявок до 15 сентября 2011г.
Організатори: Донецкая єпархія украинской православной церкви, Приазовский государственный технический університет.

3. Міжнародна науково-практична  конференція «Проблеми управляння підприємствами торгівлі та ресторанного бізнесу»
Дата проведения: 19 октября 2011г.
Прием заявок до 15 сентября 2011г.
Організатор: Харківський державний університет харчування та торгівлі

4. Міжнародна науково-практична  конференція «Фізичне виховання різних груп населення: проблеми, стан та перспективи»
Дата проведения: 20-21 октября 2011г.
Прием заявок до 1 июля 2011г.
Організатор: Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту

5. Научная конференція «Информационные технологи в управлении сложными системами - 2011
Дата проведения: 24 июня 2011г.
Прием заявок до 1 июня 2011г.
Організатор: Днепропетровский институт технической механики

6. Міжнародна науково-практична  інтернет - конференція «Розвиток України в ХХІ столітті: економічні, соціальні, екологічні, гуманітарні та правові проблеми»
Дата проведения: июнь 2011г.
Прием заявок до 5 июня 2011г.
Організатор: Тернопільський Національний економічний університет

7. Всеукраїнська правова науково-практична конференція  «Питання соціальної справедливості та прав людини у контексті конституційної реформи
Дата проведения: 10 июня 2011г.
Прием заявок до 1 июня 2011г.
Організатор: Прикарпатський Національний університет ім.. Василя Стефаника

8. Міжнародна науково-практична   конференція «Безпека життєдіяльності і охорона здоров'я дітей та молоді ХХІ сторіччя: сучасний стан, проблеми та перспективи»
Дата проведения: 14-15 сентября 2011г.
Прием заявок до 15 августа 2011г.
Організатор: ДПНЗ Переявлав-Хмельницький державний педагогічний  університет ім.. Григорія Сковороди.

Вы можете заказать информационные листы по интересующим Вас конференциям по почте Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

--------------------
С уважением,