Міністерство охорони здоров’я України
Міністерство оборони України
Департамент освіти і науки МО України
Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф
Українська військово-медична академія
Тернопільський державний медичний університет
імені І.Я. Горбачевського
Військово-медичний клінічний центр Західного регіону
Комунальний заклад Тернопільська міська станція швидкої медичної допомоги
Навчально-наукова конференція
“Актуальні питання підготовки кадрів з екстреної медичної допомоги
і медицини катастроф”
2-3 червня 2011 року

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській навчально-науковій конференції “Актуальні питання підготовки кадрів з екстреної медичної допомоги і медицини катастроф”, яка відбудеться 2-3 червня 2011 року на базі конгрес-центру Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського.
Конференція внесена у реєстр наукових форумів МОЗ України.
Мета конференції – намітити напрямки викладання екстреної медичної допомоги, медицини катастроф і військової підготовки, розробки навчальних програм і методики викладання.
З повагою, організаційний комітет
НАУКОВА ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ:
Секція 1
• Соціально-медичні аспекти наслідків Чорнобильської катастрофи. 25 років потому
•Обґрунтування створення кафедр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф.
•        Медицина надзвичайних ситуацій, екстремальна медицина чи медицина катастроф?
•        Обговорення навчальних програм з екстреної медичної допомоги і медицини катастроф.
•        Досвід кафедр щодо викладання медицини катастроф.
•        Сучасні світові тенденції в методиці викладання екстреної медичної допомоги і медицини катастроф.
Секція 2
•     Проблемні питання підготовки студентів за програмою офіцера запасу.
•     Обговорення нових навчальних програм з військово-медичних дисциплін.
•     Обмін досвідом організації навчального процесу.
•     Об’єднання зусиль у розробці сучасних підручників, впровадження новітніх технологій навчання, спільному виконанню комплексних науково-дослідних тем.
У програмі конференції передбачаються:
- виставка унаочнень для навчального процесу та показові практичні заняття;
- банкет;
-екскурсійна програма.

ФОРМИ УЧАСТІ В КОНФЕРЕНЦІЇ:
•        лекція
•        усна доповідь
•        стендова доповідь
•        вільний слухач

ФОРМА ПУБЛІКАЦІЇ:
Матеріали конференції будуть надруковані у вигляді статей на сторінках поточного номера науково-практичного журналу “Медична освіта” (вимоги додаються).

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ:

Місце проведення конференції: конгрес-центр Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського, який знаходиться за адресою: навчально-оздоровчий комплекс “Червона калина”, смт. Дружба, Теребовлянський район, Тернопільська область.

Доїзд учасників здійснюватиметься транспортом медуніверситету від адміністративного корпусу (м. Тернопіль, майдан Волі. 1).

Офіційна мова конференції: українська.

Регламент доповідей:
•    лекція – до 30 хв.;
•    усна доповідь – до 15 хв.;
•    презентація стенда – до 5 хв.;
•    виступ в обговоренні – до 5 хв.

Оргкомітет забезпечує: мультимедійним проектором, графопроектором (кодоскопом), відеомагнітофоном, слайдпроектором.
Оргвнесок: 100 грн.
Проживання: від 120 грн у двомісному номері (***).
Триразове харчування: від 70 грн.
Банкет: від 150 грн.
Екскурсія: 100 грн.
Оплата здійснюється за готівку під час реєстрації.
Якщо Ви знайдете можливість переказати кошти, просимо заздалегідь повідомити для оформлення угоди.

Для забезпечення Вашої успішної участі в роботі конференції  просимо обов’язково до 10 травня 2011 року підтвердити свою участь, за 2 тижні до початку – вказати дату і час приїзду для організації зустрічі.

Інформацію можна надіслати поштою на адресу:
Відділ організації наукових форумів
Медичний університет, Майдан Волі, 1
м. Тернопіль 46001
Інформацію можна надіслати телефоном або факсом:
Тел./факс (0352) 52-72-69 – відділ організації наукових форумів, тел. (0352) 43-11-33 – кафедра екстреної медичної допомоги і медицини катастроф з курсом військової підготовки.
Оптимально інформацію надіслати електронною поштою:

NB!!!
Просимо фахівців з екстреної медичної допомоги, медицини катастроф та військової підготовки до 10 травня 2011 року надіслати електронні адреси для переписки та напрацювання до початку роботи програмних питань конференції на e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Анкету учасника, оформлені згідно з вимогами два примірники статті, дискету (CD) з її електронним варіантом, квитанції про сплату вартості публікації  до 01 квітня 2011 року надішліть, будь-ласка, на адресу оргкомітету:
Відділ організації наукових форумів
Медичний університет