26-30 квітня 2011 року в Севастопольському національному технічному університеті відбудеться VII Міжнародна науково-технічна конференція "Актуальні питання біологічної фізики і хімії. БФФХ-2011".
Тематичні напрямки конференції:
- Загальна біофізика.
- Молекулярна біофізика і фізика біомолекул.
- Біоорганічна, біофізична і медична хімія.
- Сучасна методика викладання природничонаукових дисциплін.
Останній день подачі заявки: 1 березня 2011 року.
Організатори: Севастопольський національний технічний університет, Інститут фізіології ім. О. О. Богомольця НАН України, Інститут прикладної фізики НАН України, Українське біофізичне товариство, Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна, Запорізький національний технічний університет, Московський державний університет технологій і управління, Іркутський державний технічний університет, Беркбек коледж Лондонського університету, Автономний університет м. Пуебло.
Контактна інформація: Воронін Дмитро Петрович, координатор конференції, тел. +38 (0692) 435110. Ел. пошта: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .
Ресурс: http://bppc.nxt.ru