ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Маємо честь запросити Вас взяти участь у щорічній підсумковій науково-практичній конференції “Здобутки клінічної і експериментальної медицини”. Конференція відбудеться 9 червня  2011року на базі Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського.

Наукова програма конференції:

– Здобутки клінічної медицини (секції терапевтичного і хірургічного профілю, охорони материнства і дитинства)
– Здобутки експериментальної медицини (секції морфологічного і фізіологічного профілю)
– Інформаційні ресурси на службі охорони здоров’я.

Форми участі в конференції:

• стендова доповідь
• тільки публікація
• вільний слухач

Форма публікації:
Матеріали конференції будуть опублікувані у збірнику.

Кращі доповіді будуть надруковані на сторінках фахового науково-практичного журналу “Здобутки клінічної і експериментальної медицини”.

При підготовці ТЕЗ матеріалів просимо дотримуватися таких вимог:
1. До друку приймаються тези доповідей, написаних державною мовою і підписаних авторами.
2. Обсяг публікації – 1-3 сторінки, на одній стороні аркуша форматом А4, шрифтом 14 пт через 1,5 інтервали (28-30 рядків на сторінці) (загалом до 1800 знаків з пробілами на сторінці).
3. Структура тез: УДК, назва роботи великими літерами, прізвище та ініціали авторів, повна назва установи, текст.
4. При підготовці тез коротко викласти постановку проблеми та її зв’язок з важливими науковими чи практичними завданнями, сформулювати мету; навести методики дослідження; викласти основний матеріал, вказати висновки і перспективи.
5. Надсилати необхідно:
–  2 примірники тез;
– електронний варіант на CD-диску, збережений у форматі "*.doc" або "*.rtf";
–  копію про оплату;
– авторську довідку.
N.B! На початку авторської довідки окремим рядочком потрібно зазначити вид презентації своєї роботи (тільки друк, друк та стендова презентація на конференції).
Пропустивши кілька інтервалів, вказати прізвище, ім'я, по-батькові, посаду, науковий ступінь чи вчене звання автора, його поштову адресу, контактний телефон (бажано моб.) (за можливістю - E-mail).
Термін подачі робіт – до 15 травня 2011 р.
Вартість публікації 33 грн. за 1800 знаків з пробілами!.

Квитанцію про оплату надсилати разом з матеріалами.
У випадку відсутності автора на конференції збірник буде відісланий поштою накладним переказом при зверненні автора.

Кошти за публікацію просимо надсилати на рахунок: № 31252273210444 в ГУДКУ в Тернопільській обл., МФО 838012, код 02010830, одержувач – Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського,
 з поміткою!!! „оплата за публікацію у конф. “Здобутки клін. та експеримент. медицини ... (9 .06. 2011)”

Інформація для учасників:
Місце проведення конференції:
Тернопільський держ. мед. університет імені І.Я Горбачевського, адреса: майдан Волі, 1, м. Тернопіль, 46001, Україна

Контактні телефони, факс:
(0352) 52-72-69 – відділ організації наукових форумів – доц. Володимир Дмитрович Волошин
Факс: (0352) 52-72-69
Web-сайт: www.tdmu.edu.te.ua

Офіційні мови конференції – українська, англійська.

Регламент доповідей:
- на пленарному засіданні  – до 15 хв.
- захист стендової доповіді – до 5 хв.

Адреса для листування:
Оргкомітет навчально-наукової конференції “Здобутки клін. та експеримент. медицини ... (9.06.2011)”,
відділ організації наукових форумів
ТДМУ імені І.Я. Горбачевського,