Згідно наказу Міністерства освіти і науки України №558 від 14.06.10 «Про підсумки та проведення Зимової школи з програмування для студентів ВУЗів» у Харківському національному університеті радіоелектроніки з 11 по 21 лютого 2011 року буде проведена зимова школа з програмування серед студентів ВУЗів України і інших країн. До змагань, при узгодженні з оргкомітетом, також можуть бути допущені учні середніх та середньо-спеціалізованих навчальних закладів.
УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ
Змагання проводяться по правилах щорічної першості світу АСМ серед студентських команд з програмування (Association for Computing Machinery, http://www.acm.org) англійською, українською і російською мовами.
Від кожного вищого учбового закладу в Зимовій школі з програмування можуть взяти участь до двох команд у складі 3-х студентів і одного викладача-тренера, який відповідає за підготовку і супровід команди. Члени команд і тренер повинні володіти англійською мовою на рівні розуміння текстів завдань і письмового спілкування з журі.
Кожній команді надається один комп'ютер. Тривалість туру складає по 4 години в кожен з 8 днів змагань. Для вирішення учасникам пропонуються авторські завдання різної складності (тексти завдань на англійській і російській мовах). Учасникам не дозволяється користуватися літературою і іншими джерелами інформації, а також допоміжними засобами (в т.ч. калькуляторами). Детальніша інформація про Зимову школу приведена в «Тимчасовому положенні про Зимову школу з програмування». За узгодженням з оргкомітетом до участі в Зимовій школі можуть бути допущені команди технікумів і шкіл.
Вищі учбові заклади, які отримали запрошення і планують участь їх представників в Зимовій школі, повинні прислати на адресу Оргкомітету обов'язково по електронній пошті (див. Контактну інформацію)  реєстраційні форми (див. Додаток 1 і 2) для кожного члена команди до 21 січня 2011 року.
Детальніший регламент представлений в Тимчасовому положенні про зимову школу з програмування.
В разі запізнення з подачею заявки (до 21.01.2011 р.) команда до змагань не допускається!
Всі поля мають бути заповнені, інакше заявка не буде прийнята! Список зареєстрованих команд буде розміщений на сайті http://olimp.sc170.kharkov.ua/
Потрібно відправити на адресу Оргкомітету фотографії учасників команди.
Друге повідомлення з детальнішою інформацією про змагання буде відіслано Оргкомітетом зареєстрованим командам після 25.01.2011 р.
Оплата житла здійснюється за кошти учасників. Всім учасникам (у тому числі і тренерам) при реєстрації необхідно буде сплатити організаційний внесок у розмірі 350 гривень з людини. Основна сума внесків йде на оплату роботи запрошених лекторів. Роздавальні матеріали, необхідні команді, входять в оргвнесок тренера.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Харківський національний університет радіоелектроніки
г. Харків, 61166, пр. Леніна 14.

Голова оргкомітету
Сліпченко Миколай Іванович,
проректор з наукової роботи ХНУРЕ.

Відповідальний секретар
Вечур Олександр Володимирович,
доцент каф. ПЗ ЕОМ,
тел. (057) 702-14-46,

Координатор змагань
Письменецький Віктор Олександрович,
Відповідальний за ЦНТМ ХНУРЕ,
тел. (057) 702-13-43.

Секретар
Четвертак Людмила Євгенівна,
інженер I кат. IMВ,
тел. (057) 702-13-97

Проректор з наукової роботи ХНУРЕ
 Сліпченко М.І.

(заповнюється на російській або українській мові для кожного члену команди)

АНКЕТА
учасника зимової школи з програмування

Фамілія, ім’я, по-батькові (повністю)

Дата народження
Назва учбового закладу (повна назва та адреса)

Факультет, курс (для вузів)

Спеціальність (для шкіл - клас)

Фамілія, ім’я, по-батькові, викладача-тренера, котрий підготував студента до участі в олімпіаді, а також наукова ступінь, посада і кафедра, де він працює

(за вибором студента)

Необхідність в житлі ________________

Сума, що виділяється на житло за добу (грн.)___________________

Дата заповнення

(заповнюється англійскою мовою одна на команду)

Open Winter School of Programming

TEAM REGISTRATION FORM

Institution Name:
Long:
Short:
Oficcial Mail & E-mail Addresses:

Country:
SHORT TEAM’S NAME:_______________________________________________________________________________

Coach (Faculty Advisor)
First Name:_________________  Middle Name: ______________ Last Name:
Position:
Office address:
Phone: Office:________________________________ Home:
FAX:
T-Shirt Size

Member 1
First Name:______________________ Middle Name: ________________________ Last Name:

Member 2

Member 3
T-Shirt Size _____________________

In unforeseen situations, you may replace members of your team when attending the Contest, provided that they satisfy the eligibility requirements specified in the Contest Rules.