Міністерство охорони здоров’я України
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Харківський національний медичний університет
Факультет з підготовки іноземних студентів
Кафедра мовної підготовки іноземних громадян

Шановні колеги!
       Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-практичної конференції    “Методологія  та  практика  лінгвістичної  підготовки  іноземних  студентів”, присвяченої 50 – річчю кафедри мовної підготовки іноземних громадян,
яка  відбудеться
 23 квітня 2014 р. о 15.00 в конференц-залі ХНМУ.

Робота конференції буде проводитися за такими напрямками:

1.    Актуальні  питання мовної підготовки іноземних студентів у ВНЗ.
2.    Проблеми розвитку і формування мовної особистості.
3.    Лінгвокультурологічний, соціокультурний та  етнопсихологічний підходи у викладанні РЯІ.
4.    Міжкультурна  комунікація  та проблеми навчання  мови.

Лермонтовські читання
Спеціальна тематика до 200 - річчя М.Ю. Лермонтова
1.    М.Ю. Лермонтов: особистість, доля, творчість.
2.    М.Ю. Лермонтов та А.С. Пушкін (історико – літературний контекст).
3.    М.Ю. Лермонтов та Україна.
4.    Мотиви та образи М.Ю. Лермонтова у поезії Т.Г. Шевченка.
5.    Поезія М.Ю. Лермонтова у перекладах іноземними мовами
6.    М.Ю. Лермонтов – перекладач.
7.    М.Ю. Лермонтов – художник.
8.    М.Ю. Лермонтов у спогадах сучасників.
9.    Творчість М.Ю. Лермонтова на заняттях з російської мови в іноземній аудиторії.

Для участі в конференції  просимо подати заявку до 1  квітня 2013 р.
(за формою, що додається)
Форми участі в конференції:
-    виступ з доповіддю на пленарному засіданні ( до 20 хв.)
-    виступи-повідомлення ( до 10 хв.)
-    публікація матеріалів доповіді

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.
Роботи у вигляді  тез ( обсяг – 1-2 сторінки) та статей – 3-5 сторінок подаються у двох видах:
паперовому та електронному  до 1 квітня 2012 р.  Друкований  текст  у  редакторі WORD,
формат  аркуша А-4, шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий  інтервал 1,5, абзацний відступ 0,7, поля: всі 20 мм, вирівнювання по ширині.
У першому  рядку  розмістити  назву  доповіді (по центру великими літерами) - шрифт Times
New Roman, кегль 14 жирний; на другому – прізвище, ім’я  та по батькові автора, на третьому – назву установи - шрифт Times New Roman, кегль 12.
Матеріали для публікацій подавати за адресою: ст.викл. І.В.Запорожець, пр.Леніна, 4, ХНМУ, каф.мовної підготовки іноземних громадян, м.Харків, 61022. Тел.: (057)707-73-39, (+38)067-305-34-58 або за електронною  адресою: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript
Вартість публікації 1 стор. – 30 гривень. Проїзд та проживання – за рахунок учасника.
Грошові перекази надсилати за адресою: Медведєва Ольга Петрівна, вул. Героїв Праці, буд.4-Б, кв.2, м. Харків, 61168.