МІЖНАРОДНИЙ ГУМАНІТАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Всеукраїнська
науково-практична конференція

7 лютого 2014 року

з виданням збірника матеріалів конференції та наданням сертифікатів

Конференція приурочена до професійного свята «День стоматолога»

ОДЕСА – 2014

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі
Всеукраїнської науково-практичної конференції  «Актуальні аспекти профілактики, діагностики та лікування стоматологічних захворювань»,
яка відбудеться 7 лютого 2014 року
на базі Одеського медичного інституту Міжнародного гуманітарного університету
(65009, м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 33).

Основні тематичні напрями:
•    Вклад Одеської стоматологічної школи
у розвиток вітчизняної стоматології;
•    Профілактична направленість у лікуванні стоматологічної патології;
•    Терапевтичні та ортопедичні аспекти лікування стоматологічних захворювань;
•    Досвід надання стоматологічної допомоги у зарубіжних країнах (Іран, Ірак, Палестина, Турція, Ізраїль, Білорусь та ін.).
.

Нагородження учасників

За результатами конференції оргкомітетом будуть визначенні три найкращі роботи. Автори вказаних робіт будуть нагородженні цінними подарунками від Одеського медичного інституту.    Умови участі:

У конференції можуть брати участь науково-педагогічні працівники вітчизняних та зарубіжних вищих навчальних закладів, аспіранти та здобувачі, студенти, медики-практики.

Робочі мови:
українська, російська та англійська.

Порядок направлення заявок на участь
у конференції та матеріалів:

Для участі необхідно надіслати заявку на участь (форма додається), тези доповіді, відскановану квитанцію про сплату оргвнеску на електронну пошту.
Назва файлу повинна відповідати прізвищу автора. Наприклад: Іваненко_Заявка, Іваненко_Тези, Іваненко_Квитанція.

Строк - до 27 січня 2014 р. (включно)

N.B. Редакційна колегія залишає за собою право редагування або відхилення матеріалу, який виконаний та оформлений з відхиленням від зазначених вимог.

Вимоги до оформлення матеріалів:
Наукові повідомлення учасників можуть посилатися як тези, які будуть надруковані у збірнику матеріалів конференції.
Вимоги до оформлення:
1.    Матеріали подаються у електронному варіанті у форматі doc., редактор Microsoft Word;
2.    Доповідь повинна містити результати глибокого самостійного дослідження,  тези – грамотно написані і акуратно оформлені.
3.    Обсяг тез – до 5-ти сторінок при форматі сторінки А4 (297х210 мм), орієнтація – книжкова;
4.    Поля: верхнє, нижнє та праве – 15 мм, ліве – 20 мм;
5.    Шрифт – Times New Roman, кегель – 14, міжрядковий інтервал – 1,5, стиль – Normal;
6.    Перший рядок – назва тематичного напряму конференції (шрифт напівжирний курсив, вирівняний по правому краю);
7.    Другий рядок – прізвище та ініціали автора (шрифт напівжирний курсив, вирівняний по центру);
8.    Третій рядок – (шрифт курсив, вирівняний по центру) науковий ступінь, вчене звання, посада, навчальний заклад (міжрядковий інтервал – 1,5);
9.    Наступний абзац – назва доповіді (шрифт напівжирний всі прописні, вирівняний по центру);
10.    Далі йде текст тез, вирівняний по ширині з відступом зліва 10 мм.
11.    До наукових повідомлень аспірантів,  здобувачів та студентів додається рецензія наукового керівника або витяг з протоколу засідання кафедри про рекомендацію до друку.

Інші умови участі у конференції:

Організаційний внесок складає 120 грн. та сплачується разом із поданням тез. Організаційний внесок включає у себе витрати, пов’язані із друком збірнику матеріалів конференції, сертифікатів та їх поштовою відправкою.
Всі учасники конференції обов’язково забезпечуються збірником матеріалів конференції та сертифікатом, що підтверджує участь у конференції, які будуть надіслані поштою протягом 10 днів після проведення конференції.
       Учасники з інших міст України можуть сплатити оргвнесок за наступними банківськими реквізитами:
банк одержувача: АТ «УкрСиббанк», рахунок одержувача: 26251007354466, ОКПО: 3238117249, МФО банка одержувача: 351005, призначення платежу: поповнення рахунку Федорішиної О.В. від ПІБ учасника.
       Учасникам з інших країн у разі бажання взяти участь у конференції необхідно звернутися до організаційного комітету щодо умов та порядку оплати організаційного внеску.

Форма проведення конференції: дистанційна з виданням збірника матеріалів конференції та наданням сертифікатів