26-27 вересня 2013 року в Дніпропетровську відбудеться Науково-практична конференція "Актуальні питання біології, екології, медицини і фармакології". Конференція відбудеться на базі перлини Присамарського регіону Дніпропетровської області - санаторію "Новомосковський".

Організатори: Міністерство охорони здоров'я України, ДУ "Дніпропетровська медична академія МОЗ України", Дніпропетровське відділення Українського біохімічного товариства, кафедра фармакології, клінічної фармакології та фармакоекономіки, кафедра гігієни й екології.

Напрями роботи конференції:

Секція: Біологія і медицина:

Досягнення сучасної біохімії в медицині;

Фізіологія людини і тварин;

Біотехнології і перспективи розвитку;

Інноваційні технології у викладанні медико-біологічних дисциплін.

Секція: Екологія:

Екологічні проблеми індустріальних областей України;

Навколишнє середовище і здоров'я населення: проблеми, завдання, перспективи.

Секція: Фармакологія:

Вивчення механізмів дії лікарських засобів;

Пошук оригінальних фізіологічно-активних речовин;

Безпека лікарських засобів.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Важливі дати:

Дата проведення конференції - 26-27 вересня 2013 року.
    Кінцевий термін прийому заявок на участь у конференції - 1 червня 2013 року.
    Кінцевий термін прийому тез доповідей - 1 червня 2013 року.
    Кінцевий термін оплати організаційного внеску - 1 червня 2013 року.
    Розсилання другого інформаційного листа та офіційних запрошень на конференцію на адреси учасників - липень-серпень 2013 року.