Міністерство охорони здоров’я України
Державний вищий навчальний заклад “Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського”
Управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації

VІ науково-практична конференція

«Актуальні питання патології за умов дії надзвичайних факторів на організм»

31 жовтня –01 листопада 2013 року

Вельмишановні колеги !

Маємо честь запросити Вас взяти участь у роботі науково-практичної конференції “Актуальні питання патології за умов дії надзвичайних факторів на організм”, яка відбудеться  31  жовтня -01 листопада 2013  року.

Будемо раді вітати Вас у Тернопільському державному медичному університеті імені І.Я. Горбачевського.
У час, відведений для відпочинку, Ви зможете ознайомитись з відомими духовними, історичними та природними куточками Тернопілля.

Наукова програма конференції:
1. Патофізіологія екстремальних станів і стресу
2.Механізми регуляції діяльності серцево-судинної системи в патології
3. Метаболічні зміни за надзвичайних впливів на організм
4. Нейроендокринна та імунна регуляція за умов дії
патогенних чинників
31.10.2013 р. – пленарні, секційні засідання конференції.
01.11.2013 р. – екскурсія.
З найкращими побажаннями
Оргкомітет

Місце проведення конгресу: ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України», НОК “Червона калина”.

Офіційна мова конференції: українська, англійська.

Форма публікації:
Матеріали доповідей будуть опубліковані у збірнику у вигляді тез.

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ:
При підготовці ТЕЗ просимо дотримуватись таких вимог:
1. Тези повинні супроводжуватись відношенням установи, в якій вони написані, з рекомендаціями до друку, висновком експертної комісії, підписами наукового керівника або керівника установи, які завірені печаткою. Під текстом обов’язкові підписи всіх авторів з зазначенням, що дана робота раніш не подавалась до друку в інші видавництва. Окремо необхідно вказати ім’я, по-батькові, посаду, науковий ступінь чи вчене звання автора, його адресу, телефон, факс чи адресу електронної пошти, за якими можна вести листування.
2. Тези оформляються на папері (формат А-4) у 2-х примірниках і на диску  в редакторі Microsoft Word. Обсяг тез – 2 сторінки, мова – українська; 1800-2000 друкованих знаків на сторінці, шрифт Тіmes New Roman 14 пт через півтора інтервали, вирівнювання – по ширині для основного тексту і по центру – для заголовка.
3. Заголовок друкується курсивом. Першим абзацом вказують УДК, другим – прізвища та ініціали авторів, третім – назва роботи (виділяється напівжирним шрифтом), четвертим – назва організації, в якій виконана робота, місто, п’ятим – основний текст тез.
4. Тези мають бути підписані всіма авторами та містити реквізити одного з авторів (е-mаі1 – обов’язково, адреса, телефон) для листування з оргкомітетом. Автори несуть відповідальність за достовірність наведеної інформації.

ВАРТІСТЬ ПУБЛІКАЦІЇ – 40 грн. за 1 сторінку.

Два примірники тез, диск, анкету учасника, квитанцію про сплату публікації до 27.09.2013 року надішліть, будь-ласка, на адресу оргкомітету.

Тези слід надсилати на адресу оргкомітету:
Науковий відділ (форуми), оргкомітету конференції
“Актуальні питання патології …”
ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет
імені І.Я. Горбачевського МОЗ України»
майдан Волі, 1
м. Тернопіль, 46001
Україна

Просимо за 2 тижні до початку підтвердити свою участь у конференції на e-mail:   Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Просимо за 1 міс. до початку конференції підтвердити свою участь, за 2 тижні – вказати дату і час приїзду для організації зустрічі.

Проживання – готель НОК “Червона калина”, готелі міста Тернополя.

Оплата проживання і харчування здійснюються за готівку.

При реєстрації учасники сплачують оргвнесок.

Кошти за ПУБЛІКАЦІЮ просимо надіслати до 27.09.2013 року на рахунок:
ДВНЗ "Тернопільський державний
медичний університет
ім. І.Я.Горбачевського МОЗ України"
Код 02010830
Банківські реквізити:
р/р: № 31252273210444 в ГУДКСУ в
Тернопільській обл., МФО 838012.
!!! з поміткою - оплата публікації на конференцію: “Актуальні питання патології …” (31/10-01/11/2013)

При бажанні сплатити ОРГВНЕСОК  до 27.09.2013 року надсилати рахунок:
ДВНЗ "Тернопільський державний
медичний університет
ім. І.Я.Горбачевського МОЗ України"
Код 02010830
Банківські реквізити:
р/р 31258277220445 в ГУДКСУ в
Тернопільській обл., МФО 838012
!!! з поміткою - оплата оргвнеску на конференцію: “Актуальні питання патології …” (31/10-01/11/2013)

КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ:
Науковий відділ (форуми)- керівник – Оксана Шевчук; інспектор відділу - Наталія Максимів (0352) 52-04-79,  e-mail:      Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript
Завідувач кафедри патологічної фізіології ТДМУ – проф. Ю.І. Бондаренко (0352) 52-37-64, e-mail:   Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Оргкомітет забезпечує: мультимедійним проектором.

Оплата проживання і харчування здійснюється за готівку.

Вартість проживання від 130 грн (доба).

Оплата оргвнеску буде проводитись під час реєстрації (150 грн).