ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ!

У відповідності до затвердженого Міністерством освіти і науки України “Плану проведення наукових конференцій та семінарів на 2013 рік” маємо честь запросити Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції “Морфологічні аспекти ангіології”, яка відбудеться 24-25 жовтня 2013 року в м. Тернополі. Ми будемо раді вітати Вас у конгрес-центрі Тернопільського державного медичного університету „Червона калина”, який спеціально створений для проведення наукових форумів у лісовій зоні поблизу Тернополя. У конгрес-центрі є всі умови для проведення наукових засідань, творчих зустрічей та дозвілля.
Оргкомітет

Науково-практичні напрямки роботи конференції:
-    реорганізація судин органів систем організму в експерименті і клініці;
-    вікові зміни компонентів мікроциркуляторного русла;
-    сучасні морфологічні методи дослідження тканин і органів в нормі і патології.

Офіційні мови конференції – українська, російська, англійська.

Форми участі у конференції:
•    доповідь у засіданнях;
•    стендова доповідь;
•    участь у засіданні;
•    лише публікація.

Доповідь:
Регламент усної доповіді – до 10 хв.
Обговорення – до 5 хв.

Оргкомітет забезпечує: мультимедійним проектором, графопроектором (кодоскопом), відеомагнітофоном, слайдпроектором.

Форми публікації:
- тези у збірнику матеріалів конференції.

Для своєчасного формування програми та друкування матеріалів конференції необхідно до 10 вересня 2013 року надіслати до оргкомітету: друковані матеріали публікацій, заявку на участь, анкету участника та ксерокопію квитанції про пересилку коштів.

Запрошення та програму конференції буде надіслано Вам за 1 місяць до її початку на підставі отриманих від Вас заявок.

Вимоги  до тез
Тези оформляються на папері формату А4 (210х297 мм) у двох примірниках і на диску та редакторі Microsoft Word, обсяг тез – до 2 сторінок, мова – українська, російська або англійська, поля – 20 мм з усіх боків, шрифт – Times New Roman, розмір – 12, міжрядковий інтервал – 1,5, розміщення переносів – автоматичне, вирівнювання – по ширині для основного тексту (відступ абзацу – 1 см) і по центру – для заголовка. Першим абзацом вказують  прізвища та ініціали авторів, другим – назва статті (виділяється напівжирним шрифтом), третім – назва організації, у якій виконана робота, місто,  четвертий – основний текст тез. Тези мають бути підписані всіма авторами та містити реквізити одного з авторів (адреса, телефон, e-mail) для листування з оргкомітетом, супроводжуватись відношенням установи, рекомендаціями до друку, висновком експертної комісії, підписами наукового керівника або керівника установи і завірені печаткою. Автори несуть відповідальність за достовірність наведеної інформації. Тези не редагуються і публікуються в авторській редакції.
Вартість публікацій – 45 грн. за сторінку.
Оплата проживання і харчування учасників конференції здійснюються через перерахунок або за готівку. Їх вартість буде визначена пізніше і повідомлена Вам додатково разом із другим інформаційним повідомленням.

Офіційне підтвердження про Вашу участь в роботі конференції, публікацію наукових матеріалів та відомості про організацію конференції буде надіслано Вам до 01.10.2013 року в інформаційному повідомленні № 2.
    При реєстрації учасники сплачують оргвнесок.

Контактні телефони, факс:
(0352) 52-04-79 – науковий відділ (форуми) – керівник – Оксана Олегівна Шевчук; інспектор – Наталія Максимів; E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript
0352) 25–17–80 - директор начально-наукового інституту морфології – проф. Волков Костянтин Степанович;
(0352) 25-17-80 – кафедра гістології та ембріології – старший лаборант Крамар Соломія Богданівна  (відповідальна за матеріали конференції) (з 900 до 1500 в робочі дні). E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Факс: (0352) 52-04-79, 22-41-83
Web-сайт: www.tdmu.edu.te.ua

Адреса для листування:
Оргкомітет науково-практичної конференції “Морфологічні аспекти ангіології”, - проф. Волков К. С. кафедра гістології та ембріології, Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського, вул. Руська, 12, м. Тернопіль, 46001, Україна.

Науковий відділ (форуми)
Оргкомітет науково-практичної конференції “Морфологічні аспекти ангіології” Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського, майдан Волі, 1, м. Тернопіль, 46001, Україна.

Кошти за публікацію просимо надіслати на рахунок: № 31252273210444 в ГУДКУ в Тернопільській обл., МФО 838012, код 02010830, одержувач – Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського, з поміткою!!! оплата за публікацію на конф. Морфологічні аспекти ангіології 24/10/13  (прізвище автора вказувати обов’язково)