Міністерство охорони здоров'я України
Центральний методичний кабінет з вищої медичної освіти
ДВНЗ “Тернопільський державний медичний університет
імені І.Я. Горбачевського МОЗ України”
  Всеукраїнська
 науково-практична конференція
з міжнародною участю
 «Актуальні питання підготовки кадрів з екстреної медичної допомоги і медицини катастроф  у вищих медичних навчальних закладах І-IV рівнів акредитації»
 06-07 червня 2013 року

Вельмишановні колеги!
У відповідності до затвердженого Міністром охорони здоров’я України і Президентом НАМН України “Реєстром конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій і пленумів, які проводитимуться у 2013 році”, маємо честь запросити Вас взяти участь у науково-практичній конференції
«Актуальні питання підготовки кадрів з екстреної медичної допомоги і медицини катастроф у вищих медичних навчальних закладах І-IV  рівнів акредитації»,
яка відбудеться06-07 червня 2013 рокуна базі ДВНЗ «Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського Міністерства охорони здоровʼя України».
 З найкращими побажаннями - оргкомітет
 Наукова програма конференції передбачає обговорення сучасного стану і перспектив вдосконалення підготовки кадрів з екстреної медичної допомоги і медицини катастроф у вищих медичних навчальних закладах І-IV  рівнів акредитації.
 Матеріали конференції будуть опубліковані у поточному номері журналу “Медична освіта”
 Офіційні мови конференції– українська.
Регламент:
- доповідь – до 15 хв;
- практичний показ - до 20 хв.
При підготовці матеріалів статей
 просимодотримуватися таких вимог:
 1. Стаття повинна мати відношення установи з рекомендацією до друку та підписом керівника установи й експертний висновок про можливість відкритої публікації, які завірені печаткою. Під текстом статті обов’язкові підписи всіх авторів. Окремо необхідно вказати науковий ступінь і вчене звання кожного автора, а також прізвище, ім’я, по батькові, адресу, телефон (бажано мобільний для оперативного контактування при потребі), адресу електронної пошти (якщо регулярно нею користуєтеся).
2. Текст друкується з одного боку стандартного аркуша формату А4 через 1,5 інтервали (28-30 рядків на сторінці), з величиною шрифту 14 (загалом до 1800-1900 знаків з пробілами на сторінці), обсягом 4-8 сторінок у 2 примірниках.
3. Матеріали обов'язково повинні бути подані на компакт-диску (CD-R, CD-RW) в редакторі Word. Рисунки – у форматах JPG, TIF.
Структура написання статті:
- УДК;
- назва роботи (великими літерами);
- ініціали та прізвища авторів;
- повна назва установи;
- назва статті англійською мовою (великими літерами), ініціали і прізвища авторів англійською мовою, повна назва установи англійською мовою;
- резюме українською мовою (до 20 рядків), резюме англійською мовою (до 20 рядків);
- вступ;
- основна частина;
- висновки;
- література (слова “вступ”, “основна частина”, “висновки” виділяти напівжирним шрифтом);
 Пропустивши кілька інтервалів, вказати прізвище, ім'я, по-батькові, посаду, науковий ступінь чи вчене звання доповідача, поштову адресу, контактний телефон, E-mail (якщо регулярно нею користуєтеся).
 Друковані  матеріали публікації в 2-ох екземплярах, разом з реєстраційною картою, СD-диском і квитанцією про оплату слід надсилати за адресою оргкомітету до 06 травня 2013 року.
 Вартість публікації матеріалів в журналі “Медична освіта” – 60 грн. за сторінку. Журнал визнаний ВАК України як фахове видання.
Кошти за публікацію просимо надсилати на рахунок:
ДВНЗ "Тернопільськийдержавний
медичнийуніверситет
ім. І.Я.ГорбачевськогоМОЗ України"
Код 02010830
Банківськіреквізити:
р/р 31252273210444 в ГУДКСУ в
Тернопільській обл., МФО 838012
При оплаті вказувати: за публікацію на конференцію “Актуальні питання підготовки кадрів …”, 06-07/06/2013.
 Інформація для учасників:
Місце проведення конференції:
 Конгрес-центр ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені
І.Я Горбачевського МОЗ України», розташований  за адресою:
навчально-оздоровчий комплекс „Червона калина”,
смт. Дружба, Теребовлянського району

Контактні телефони:
Тел./факс: (0352) 52-04-79 – відділ організації наукових форумів;
керівник – доц. Володимир Волошин;
інспектор – Наталія Максимів;
Web-сайт: www.tdmu.edu.te.ua   → Конгрес-центр → наукові форуми → (план конференцій 2013 року-- ЗАПРОШЕННЯ)

!!! Про участь у конференції просимо повідомити заздалегідь
Тел. (0352) 52-04-79для організації зустрічі та поселення.
Адреса для листування:
Оргкомітет конференції «Актуальні питання підготовки кадрів …», 06-07/06/13