Шановні колеги!

26-27 вересня 2013 року на базі кафедри внутрішньої медицини №3 Національного медичного університету імені О.О.Богомольця відбудуться Перші читання та Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні питання внутрішньої медицини", присвячені 100-річчю з дня народження заслуженого діяча науки УРСР, лауреата Державної премії УРСР, доктора медичних наук, професора А.П.Пелещука.

До участі в читаннях і конференції запрошуються представники різних спеціальностей: терапевти, кардіологи, гастроентерологи, ревматологи, пульмонологи, нефрологи, ендокринологи, гематологи, алергологи, лікарі загальної практики, клінічні фармакологи, а також молоді вчені та студенти.

ОСНОВНІ НАПРЯМИ РОБОТИ ЧИТАНЬ ТА КОНФЕРЕНЦІЇ:
1. Внесок професора А.П.Пелещука у розвиток терапевтичної науки і практики.
2. Теоретичні та експериментальні розробки у клініці внутрішніх хвороб.
3. Сучасні підходи до діагностики, лікування та профілактики захворювань внутрішніх органів.
4. Коморбідність у клініці внутрішньої медицини.
5. Нові освітні технології в підготовці лікарів-інтерністів на до- та післядипломному етапах.
6. Етичні та правові засади діяльності лікарів у сучасних умовах.

ФОРМИ УЧАСТІ У ЧИТАННЯХ ТА КОНФЕРЕНЦІЇ:
1. Усна доповідь і публікація статті/тез.
2. Стендова доповідь і публікація статті/тез.
3. Публікація статті/тез.

РОБОЧІ МОВИ ЧИТАНЬ ТА КОНФЕРЕНЦІЇ: українська, російська, англійська

Для участі у читаннях і конференції необхідно до 1 липня 2013 року надіслати статтю/тези, реєстраційну анкету учасника та копію квитанції про сплату організаційного внеску на e-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript . Всі роботи, які відповідають вимогам, будуть опубліковані в журналі «Практикуючий лікар».

Заздалегідь вдячні Вам за участь у читаннях і конференції!

З повагою, організаційний комітет