Міністру охорони здоров’я АР Крим, начальникам управлінь (Головних управлінь, Департаментів) охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, Директорам ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України», «Іститут нейрохірургії ім. акад. А. Ромоданова НАМН України», «Інститут ядерної медицини та променевої діагностики НАМН України», «Національний інститут раку» МОЗ України, ректорам вищих медичних закладів освіти та закладів післядипломної освіти III-IV рівнів акредитації, підпорядкованих МОЗ України
    Відповідно до «Реєстру з'їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, що проводитимуться у 2013 році» (пункт 1 , стор.8 ), 19-22 березня 2013 року в м. Києві у Міжнародному виставковому центрі (Броварський пр-т, 15, ст. метро «Лівобережна») відбудеться Конгрес Української асоціації спеціалістів з конвенційної рентгенодіагностики, комп’ютерної та магнітно-резонансної томографії – Національний форум з міжнародною участю «Радіологія в Україні» (далі - Конгрес).
    У зв'язку з цим, пропонуємо в термін з 18 по 23 березня 2013 року відрядити фахівців згідно розподілу місць, що додається.
    Ураховуючи великий лекційний курс, передбачений у програмі Конгресу, та значний обсяг навчально-інформаційного матеріалу з усіх розділів радіології, що буде наданий в ході роботи Конгресу, учасникам Національного форуму з міжнародною участю «Радіологія в Україні» буде зараховано 5 атестаційних балів та видано відповідні сертифікати учасника.
    Витрати на відрядження просимо віднести на рахунок основного місця роботи учасників Конгресу.

Заступник Міністра – керівник апарату Р. Богачев

До уваги делегатів  Генральної Асамблеї УАРКТМРТ!

Генеральна Асамблея УАРКТМРТ  проводитиметься 19 березня з 17.15 до 19.00.
Прохання до всіх делегатів з правом голосу обов’язково зареєструватись на окремому стенді до 15.00.

Контактні телефони Оргкомітету:
+38 095 072 40 56 Тєряєва Лариса Леонідівна