Міністерство охорони здоров’я України повідомляє, що згідно з «Реєстром з’їздів, конгресів, симпозіумів, науково – практичних конференцій і наукових семінарів, які проводитимуться у 2013 році», який затверджений МОЗ України та НАМН України, 5-6 березня 2013 року у м. Києві відбудеться наукова підсумкова сесія «Актуальні питання сучасної кардіології».
У рамках сесії запланована координаційно-методична нарада головних спеціалістів.
Місце проведення: ДУ «Національний науковий центр «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска» НАМН України (м. Київ, вул. Народного ополчення, 5, конференц-зал).
    Для участі у сесії запрошуються головні позаштатні спеціалісти Міністерства охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних (міських) державних адміністрацій зі спеціальності «Кардіологія» (бути готовими до виступу), «Терапія», «Загальна практика – сімейна медицина», а також провідних науковців.
Учасникам будуть видані сертифікати, що засвідчують їх участь у сесії.
Відшкодування витрат на відрядження за основним місцем роботи.
Початок роботи сесії – 5 березня 2013 р. о 09:30.
Реєстрація учасників 5 березня 2013 р. з 9:00 у вестибюлі ДУ «Національний науковий центр «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска» НАМН України.
Адреса секретаріату конференції: 03680, МСП Київ-151, вул. Народного ополчення, 5, ДУ «Національний науковий центр «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска» НАМН України, ст. науковий співробітник Вавілова Л.Л., тел.: (044) 246-87-44

Перший заступник Міністра    О. Качур