14-16 травня 2013 року у м. Львові, на базі кафедри ботаніки біологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, відбудеться II Наукова конференція "Сучасна фітоморфологія".

До участі у конференції запрошуються дослідники, які спеціалізуються на вивченні анатомічної та морфологічної організації рослин, грибів і лишайників або ж застосовують дані анатомо-морфологічної організації для вивчення біологічних та екологічних особливостей цих організмів. Статті будуть опубліковані у збірнику матеріалів конференції.

Напрями роботи конференції:

теоретичні основи та історія структурних досліджень рослин, грибів і лишайників;
    анатомо-морфологічні дослідження рослин та застосування їх результатів в інших галузях ботаніки та екології;
    анатомо-морфологічні дослідження грибів і лишайників та застосування їх результатів у мікології та ліхенології.

Робочі мови конференції: англійська (надається перевага), українська і російська.

Для участі в конференції необхідно надіслати заповнену реєстраційну картку і текст статті на поштову скриньку Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript та оплатити організаційний внесок до 31 грудня 2012 року.

Важливі дати:

31 грудня 2012 року - кінцевий термін реєстрації, подачі матеріалів та організаційного внеску;
    до 1 квітня 2013 року - будуть розіслані ІІ інформаційний лист та офіційне запрошення для персональної участі у конференції;
    14 травня 2013 року - початок роботи конференції.

Контактна інформація: