10-13 вересня 2013 року в м. Києві відбудеться VII Міжнародна конференція «Біоресурси та віруси».

«Біоресурси та віруси» - це один із найбільших в Cхідній Європі форумів для обговорення актуальних проблем загальної, молекулярної, медичної, ветеринарної та фітовірусології, екології вірусів, біобезпеки при виникненні нових пандемій. Конференція широко відома за кордоном, підтвердженням чого є регулярна участь в її роботі науковців з Росії, Білорусі, Молдови, Грузії, Литви, Казахстану, Чехії, Угорщини, Німеччини, Англії.

Активними учасниками конференції традиційно є студенти та аспіранти біологічних дисциплін, для яких це чудова можливість презентувати результати власних досліджень на найвищому рівні.

За результатами роботи конференції буде видано збірник тез англійською та українською/російською мовами, обрані статті увійдуть до спеціального випуску наукового періодичного видання «Вісник Київського університету імені Тараса Шевченка», який входить до переліку фахових видань ВАК.

Ключові дати:

Реєстрація - до 1 березня 2013 року.

Прийом тез - до 5 квітня 2013 року.

Оплата оргвнеску - до 15 квітня 2013 року.

Організатор: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України.

Контактна інформація:

тел.: +38(044)5213502; +38(068)3584914 (Компанець Тарас Анатолійович).