Про проведення
Всеукраїнського конкурсу вокалістів

За підтримки Міністерства та Міжнародного академічного рейтингу «Золота фортуна» продюсерський центр «ARTmusicUA» реалізує творчий проект – Всеукраїнський конкурс вокалістів серед студентів вищих навчальних закладів «Бельканто / Bel Canto», метою якого є виявлення і розвиток вокального таланту молоді, відродження культури і духовності української нації, її співочого потенціалу як невід’ємної частини світової культури, популяризація сучасної української пісні.
У рамках реалізації Проекту студенти вищих навчальних закладів всіх форм власності, незалежно від напрямку навчання та спеціальності (за винятком профільних ВНЗ культури і мистецтв), зможуть продемонстровані свій природний талант, виконавський досвід і артистичність.
Проведення півфіналу і фіналу конкурсу заплановано на жовтень 2012 року.
З метою забезпечення більш ефективної реалізації Проекту і підтримки талановитої молоді, просимо проінформувати студентcтво та створити умови для його проведення серед студентів вищих навчальних закладів.
    Додаткову інформацію можна отримати у організаторів проекту за телефоном: 044-220-21-05, 044-362-06-22 або на сайті: www.art-music.kiev.ua.
Студенти можуть надсилати свої запитання та заявки на участь на електронну адресу: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Перший заступник Міністра                            Є. М. Суліма