ІV (66) МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ КОНГРЕС СТУДЕНТІВ ТА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ
«АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ МЕДИЦИНИ»

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас на офіційному сайті IV (66) Міжнародного науково-практичного конгресу студентів і молодих учених «Актуальні проблеми сучасної медицини» - одного з найбільших молодіжних наукових форумів на теренах України та Східної Європи. Цього року конгрес присвячується 150-річчю з дня народження голови Клінічного товариства студентів-медиків, першого завідувача кафедри нервових хвороб Імператорського університету св. Володимира професора Михайла Микитовича Лапінського.

Приємно відзначити, що рівень наукового форуму щороку зростає, і він привертає увагу все більшої кількості молодих дослідників. Минулого року понад 950 студентів та молодих вчених з 15 країн світу (Азербайджан, Білорусь, Болгарія, Грузія, Іран, Камерун, Кенія, Литва, Македонія, Нігерія, Польща, Росія, США, Уганда, Україна) представили результати власних досліджень, обмінялися досвідом з колегами та друзями, почули думки і поради авторитетних вчених на 32 секційних засіданнях, опанували нові практичні навички на 8 майстер-класах, а також прослухали наукові лекції спеціально запрошених відомих закордонних професорів.

Студентське наукове товариство імені О.А.Киселя запрошує Вас взяти участь у роботі цьогорічного конгресу і стати невід’ємною складовою свята молодіжної науки!

Будемо надзвичайно раді бачити Вас у стінах Національного медичного університету імені О.О.Богомольця!
З глибокою повагою,
голова Ради СНТ імені О.А.Киселя