Шановні колеги!

20-21 вересня на базі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відбудеться ХV з'їзд гігієністів і санітарних лікарів України.
 З'їзд внесено до «Реєстру конгресів, з’їздів, симпозіумів, науково-практичних конференцій, які будуть проводитися у 2012 р.».

ОСНОВНІ НАУКОВІ НАПРЯМИ З’ЇЗДУ:

– Сучасні тенденції розвитку гігієни в контексті національної політики України
– Хімічна небезпека забруднення  повітря, води, грунту
– Фізичні фактори забруднення навколишнього середовища та захист населення від їх впливу
– Біологічна небезпека, у т.ч. питання дезінфектології
– Радіаційна безпека та протирадіаційний захист населення
– Проблеми гігієни харчування та шляхи їх вирішення
– Збереження здоров’я та гігієнічне забезпечення умов життєдіяльності дітей
– Гігієнічне регламентування
– Оцінка ризику для здоров’я населення від негативного впливу чинників довкілля
– Профілактика професійних та виробничо обумовлених захворювань
– Правові та етичні аспекти сучасної гігієнічної науки і практики

ПРОПОНУЄМО НАСТУПНІ ФОРМИ УЧАСТІ В З’ЇЗДІ:
1. Усна доповідь і публікація тез
2. Стендова доповідь і публікація тез
3. Публікація тез

РОБОЧІ МОВИ З’ЇЗДУ
Українська, російська, англійська.

Ваша заявка на участь у з’їзді в електронному форматі та тези доповідей приймаються до  01 серпня  2012 р. на  E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript    або за адресою: 02660, Київ-94, вул.Попудренка, 50, ДУ «ІГМЕ ім. О.М. Марзєєва НАМНУ», відділ перспективного планування та координації наукових досліджень Петровій Ларисі Федорівні. Назву доповіді просимо надіслати до 15 липня 2012 р. для можливості попереднього формування переліку доповідей.
Після відправлення заповненої заявки на участь та публікацію тез, Вам буде надіслано рахунок і договір для оплати. Вартість участі у з’їзді - 420грн. (у т.ч. НДС 70 грн.), а окрема публікація тез - 150 грн. (в т.ч. НДС –  25 грн. 00 коп.).
 Кошти необхідно перерахувати на рахунок наукового  товариства гігієністів: р/р  26003799993633 в ПАТКБ «Правекс-Банк» м. Києва, МФО 380838, ЄДРПОУ 21707258  з поміткою «Кошти за прийняття участі в ХV з'їзді гігієністів України»  не пізніше   1 серпня  2012 р. Після завершення заходу Вам буде надіслано Акт виконаних робіт.
Матеріали надіслані пізніше вказаного терміну прийматися не будуть.
Авторам необхідно обов’язково пересвідчитися в отриманні матеріалів.
Телефон для довідок: 044-559-50-18 Петрова Лариса Федорівна, 044-559-25-90 Маремуха Тетяна Петрівна.

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ДРУКОВАНОЇ РОБОТИ (ТЕЗ)
• Роботи, направлені для участі у конференції, не повинні бути раніше опубліковані або направлені для публікації в інші видання
• Усі скорочення (за винятком одиниць виміру) можуть бути використані лише після згадування повного терміну
• Обсяг матеріалів для друку –  до 3 стор.
• Текст друкується в редакторі MS Word, у форматі А4 з полями: верхнє і нижнє 2 см, ліве – 2,5 см, праве – 1 см.
• Параметри форматування: шрифт Times New Roman, розмір шрифта 14, звичайний, відстань між рядками – півтора інтервали
• В зв’язку з технічними особливостями просимо не надсилати тези, що містять графічні матеріали.
Структура друкованої роботи наступна: назва роботи великими літерами, ініціали і прізвище авторів, повна назва установи, закладу, організації, текст роботи.
Роботи підписуються всіма авторами.
До тексту додається дискета 3,5″ з двома копіями тексту у форматі rtf, або надсилається електронний варіант через e-mail:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript
Усі роботи, які відповідають вимогам, будуть опубліковані в Збірці тез ХV з'їзду гігієністів України.
ВИМОГИ ДО УСНОЇ ДОПОВІДІ
Тривалість усного повідомлення не повинна перевищувати 10 хвилин. Буде забезпечено мультимедійний супровід доповіді.
Виступ у обговоренні – до 5 хвилин.
УВАГА! Авторам робіт, відібраних комісією для усної доповіді, буде додатково повідомлено і надіслано запрошення до 1 вересня 2012 р.
ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ СТЕНДУ
• Розмір стенду 125х80 см (доповідь може бути представлена на декількох листах меншого формату)
• У структурі доповіді обов’язково повинні бути коротко викладені мета і завдання дослідження, матеріали і методи її виконання, отримані результати і висновки.
• Усі скорочення (за винятком одиниць виміру) можуть бути використані тільки після згадування повного терміну.
• Заголовок оформляється так: перший рядок (чи кілька рядків при необхідності) – назва роботи великими літерами; другий (чи кілька рядків при необхідності) – ініціали, потім прізвище(ща) автора (авторів); третій рядок – назва установи, закладу, організації повністю; четвертий рядок – назва підрозділу, кафедри, відділу; п’ятий рядок – вчене звання, потім ініціали, прізвище завідувача структурного підрозділу; шостий рядок – вчене звання, ініціали, прізвище(ща) наукового(вих) керівника(ків); текст доповіді.
• Стендова доповідь може містити ілюстративний матеріал.
• Розмір шрифту у тексті стенду повинен бути не менше 20 пт.
Іногороднім учасникам за їх бажанням буде заброньовано місце у готелях м. Львів.
Просимо терміново до 15 червня 2012 р. попередити про необхідність бронювання готелю. По цим питанням звертатися до д.мед.н., проф. Кузьмінова Бориса Павловича зав. ЦНДЛ та лабораторії промислової токсикології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького
 E-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript                   Тел/факс 032 2600906, моб. 055 317 17 30
Транспортні витрати та витрати на проживання і харчування оплачуються учасниками самостійно.

Заздалегідь вдячні Вам за участь у з’їзді!

З повагою,
оргкомітет з’їзду