Вельмишановні колеги !

Маємо честь запросити Вас взяти участь
у роботі науково-практичної конференції
„Сучасні аспекти діагностики і лікування захворювань внутрішніх органів”,
яка відбудеться 11 жовтня 2012 року.

Будемо раді вітати Вас у Тернопільському державному медичному університеті імені І.Я. Горбачевського.
У час, відведений для відпочинку, Ви зможете ознайомитись з відомими духовними, історичними та природними куточками Тернопілля.

Наукова програма конференції:

1. Сучасні підходи до діагностики та лікування патології внутрішніх органів.
2. Сучасні аспекти застосування фізіотерапевтичних та реабілітаційних методів у лікуванні хворих.

11.10.2012р. – пленарні, секційні засідання конференції.

З найкращими побажаннями-
оргкомітет

Форма публікації:

Матеріали доповідей будуть опубліковані у вигляді тез доповідей (вимоги додаються).

Форми участі в конференції:

•  Усна доповідь
•  Стендова доповідь
•  Вільний слухач

ВИМОГИ ДО ТЕЗ

1. До друку приймаються тези доповідей, написаних державною мовою, підписаних авторами. Матеріали повинні мати рекомендацію до друку з підписом керівника установи.
2. Обсяг публікації – одна або дві повних сторінки, набраних у текстовому редакторі Word на папері з форматом А4 і полями: верхнє і нижнє – 2 см, ліве – 2,5 см, праве – 1 см. Параметри форматування: розмір шрифта – 14 пт, відстань між рядками – півтора інтервали, без переносів.
3. Структура тез така: УДК, назва роботи великими літерами, ініціали і прізвища авторів, повна назва установи, текст.
4. При підготовці  тез обов'язковими є такі елементи: у вступі коротко викласти постановку проблеми у загальному вигляді та її зв'язок з важливими науковими чи практичними завданнями, сформулювати мету; навести методики дослідження; викласти основний матеріал дослідження з обґрунтуванням отриманих наукових результатів; вказати висновки і перспективи подальших досліджень у даному напрямку.
Надсилати необхідно 2 примірника тез, електронний варіант на CD-диску, збережений у форматі *.rtf .
Авторська довідка  – На початку авторської довідки окремим рядочком потрібно зазначити бажаний вид презентації своєї роботи (тільки друк, друк та презентація на конференції).
Пропустивши кілька інтервалів, вказати прізвище, ім'я, по-батькові, посаду, науковий ступінь чи вчене звання автора, його поштову адресу, контактний телефон (за можливістю - E-mail), технічні засоби, які є необхідними для усної доповіді.
Вартість публікації 35 грн. за сторінку. Остаточний розрахунок буде проведено після верстки збірника матеріалів конференції.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ:

Місце проведення конгресу: Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського,
НОК «Червона калина».
Офіційна мова конференції: українська, англійська.
Регламент доповідей :
• усна доповідь – до 15 хв.;
• презентація стенда – до 5 хв.;
• виступ в обговоренні – до 5 хв.;
Оргкомітет забезпечує: мультимедійним проектором.

Два примірники тез, диск, анкету учасника, квитанцію про сплату публікації до 26.09.2012 року надішліть, будь-ласка, на адресу оргкомітету:
Відділ організації наукових форумів, медичний університет, майдан Волі, 1,
м. Тернопіль, 46001.
Проживання – готелі міста Тернополя, готелі НОК «Червона калина»
Оплата проживання і харчування здійснюються за готівку.
Просимо за 1 міс. до початку конференції підтвердити свою участь, за 2 тижні – вказати дату і час приїзду для організації зустрічі.

Вартість проживання в готелі "Червона калина" від 120 грн. за 1 місце, триразового харчування –  від 70 грн. за добу.

Оплату за проживання і харчування можна буде оплатити перерахунком попередньо або за готівку при реєстрації.

Контактні телефони у Тернополі:
 Тел/факс:
(0352) 52-72-69 – відділ організації наукових форумів – доц. Волошин Володимир Дмитрович;
інспектор відділу форумів – Максимів Наталія Тарасівна;

Тел. (0352) 26-19-86, 26-13-97 – зав. кафедри  пропедевтики внутрішніх хвороб та фтизіатрії,
проф. Андрейчин Сергій Михайлович;
Тел. (0352) 53-69-69 –  зав. кафедри  клінічної фармації, проф. Самогальська Олена Євгенівна.

Web-сайт: www.tdmu.edu.te.ua

Кошти за публікацію просимо надіслати до 26.09.2012 року на рахунок № 31252273210444 в ГУДКСУ в Тернопільській обл. МФО 838012, код 02010830.
Одержувач – ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського» з поміткою !!! оплата публікації на конференцію:
„Сучасні аспекти діагностики і лікування захворювань внутрішніх органів” 11 жовтня 2012р.