Відповідно до наказу Міністерства від 10.02.2012 № 151 “Про  затвердження плану Всеукраїнських заходів з підвищення кваліфікації педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів на 2012 рік”           28 вересня ц.р. у м. Києві буде проведена Міжнародна науково-практична конференція “Наукова еліта в розвитку держав”. Організатори заходу – Національний центр “Мала академія наук України”, Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова та Інститут екології економіки і права за сприяння Національної академії наук України, Національної академії педагогічних наук України, Державного фонду фундаментальних досліджень, Асоціації позашкільних навчальних закладів України.
На конференції планується обговорення наступних питань:
- роль позашкільної освіти в розвитку наукового потенціалу держави;
- Мала академія наук України як система формування майбутньої наукової еліти;
- наукова еліта як соціально-економічний чинник розвитку держави;
- розвиток і підтримка молодої вітчизняної науки на державному рівні.
До участі в конференції запрошуються представники органів управління освітою,  наукових установ, навчальних закладів, громадськості.
Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.
Для участі в конференції необхідно до 30 серпня 2012 року надіслати заявку оргкомітету на поштову адресу: 01001, м. Київ, вул. Еспланадна, 20,          к. 1006, Національний центр “Мала академія наук України”.
За підсумками роботи конференції планується видання збірника матеріалів. Учасникам конференції наукові статті подати до 29 червня ц.р. на електронну адресу:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript (додаток 2).
Детальна інформація – за тел.: 0 (44) 289-81-96; на сайтах: www.man.gov.ua, www.pou.org.ua, www.ieep.org.ua.
Витрати на проїзд, проживання, харчування здійснюються за рахунок організації, що відряджає. Учасників конференції просимо заздалегідь придбати квитки на зворотній шлях.

Заступник Міністра              Б. М. Жебровський