Міністерство охорони здоров’я повідомляє, що 10-11 листопада 2011 року у м. Донецьку відбудеться науково-практична конференція з міжнародною участю «Складні аспекти гастроентерологіії» за адресою: м. Донецьк, вул. Челюскінців, 189 - є, приміщення «Донбас-Арена».
Конференція організована Донецьким національним медичним університетом ім. М. Горького МОЗ України, Донецьким обласним відділенням Української гастроентерологічної асоціації, Українським клубом панкреатологів.
Для участі у конференції запрошуються головні позаштатні спеціалісти МОЗ АР Крим, управлінь (головних управлінь) охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій зі спеціальностей: «Гастроентерологія», «Терапія», «Загальна практика-сімейна медицина», а також провідні науковці.
Учасникам будуть видані сертифікати, що засвідчують їх участь у конференції.
Адреса секретаріату конференції:
            83003, м. Донецьк, просп. Ілліча, 16, Донецький національний медичний   університет ім. М. Горького МОЗ України
            Контактні телефони: (0622) 97-00-28 кафедра, 050-368-02-66 Агібалов О.М.,            050-135-01-69 Первакова А.В.