Член спеціалізованої вченої ради Д 11.600.06 по захисту докторських дисертацій за спеціальностями: 14.01.07 – онкологія; 14.01.23 – променева діагностика та променева терапія; 14.03.02 – патологічна анатомія.

Професор кафедри онкології і радіології ФІПО Донецького національного медичного університету,
Лікар відділення ультразвукової діагностики міської лікарні №16 м.Донецька
Доктор медичних наук
Професор
Лікар вищої категорії
Заступник головного редактора наукового журналу «Український журнал хірургії»,
Лауреат ТОР-50 за кращу доповідь на європейському конгресі радіологів – ESGAR в Будапешті
Основні напрямки роботи: ультразвукова діагностика екстреної хірургічної патології органів черевної порожнини, допплерографія судин черевної порожнини, проведення мініінвазивних пункційних операцій під контролем ультразвуку при захворюваннях печінки, жовчного міхура, позапечінкових жовчних протоків і підшлункової залози (кісти, абсцеси печінки, механічна жовтяниця, гострий холецистит, гострий панкреатит і його ускладнення та ін.).
Автор понад 170 наукових праць, у тому числі 7 монографій і 1 підручника