ОГОЛОШЕННЯ
01 листопада 2013 року о 1000 відбудеться чергове засідання спеціалізованої вченої ради Д 11.600.06 Донецького національного медичного університету ім. М.Горького
(адреса: 83092, м. Донецьк, вул. Полоцька, 2а, конференційна зала Донецького обласного протипухлинного центру)

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
Захист докторської дисертації:

Прізвище, ім’я, по батькові здобувача – Мальцев Андрій Володимирович
Посада здобувача і повна назва установи, де він працює – директор ННЛК «Університетська клініка» Донецького національного медичного університету ім. М.Горького МОЗ України
Назва дисертації – „ Органозберігаюча та органозамісна хірургія в комбінованому лікуванні раку сечового міхура ”
Шифр та назва спеціальності – 14.01.07 – онкологія
Шифр спеціалізованої ради – Д 11.600.06
Назва ВНЗ, наукової установи, її відомче підпорядкування, адреса і телефон – Донецький національний медичний університет імені М. Горького МОЗ України
(83003, м. Донецьк, пр.Ілліча,16; тел. (062) 385-95-00)
Офіційний опонент – Вінник Ю.О., д.мед.н., професор, завідувач кафедри онкологічної хірургії (Харківська медична академія післядипломної освіти МОЗ України)
Офіційний опонент – Лісовий В.М., член-кореспондент НАМН України, д.мед.н., професор, ректор, завідувач кафедри урології (Харківський національний медичний університет МОЗ України)
Офіційний опонент – Фецич Т.Г., д.мед.н., професор, завідувач кафедри онкології та радіології (Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького МОЗ України)

Голова спеціалізованої
вченої ради Д 11.600.06
член-кореспондент НАМН України,
заслужений діяч науки і техніки України,
професор                                 Думанський Ю.В.