Увага студентів та аспірантів! Освітній проект «Академія Навичок»

Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Українська Студентська Спілка», в рамках інноваційного проекту «Центр Майбутнього: Золотий кадровий резерв нації» реалізується освітній проект «Академія Навичок».

Його метою є поєднання на одному ресурсі он-лайн навчання за участю кращих іноземних та вітчизняних тренерів, створення карти цілей і паспортів професій учасників проекту з урахуванням їх індивідуальних особливостей і особистісних навичок. Заплановане впровадження нових інтерактивних форм спілкування студентів з їх майбутніми роботодавцями.

За півтора роки реалізації Проекту сформовано базу талановитої молоді. На сьогодні 2657 осіб входять до складу Золотого кадрового резерву.

Метою подальшої реалізації Проекту є продовження формування бази в кожному регіоні України. До кінця 2013 року планується залучити до 10 тисяч учасників. Проект повинен допомогти молоді отримати роботу, створити нові можливості для особистісного зростання, а також розкрити свій потенціал та перейти на новий рівень у своїй діяльності.

Додаткову інформацію можна отримати у Координатора Проекту Марії Богуслав (тел. 063-045-64-76) або на офіційному веб-сайті «Академії Навичок»: www.skillsacademy.com.ua