Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь в  урочистих заходах, присвячених 50-річчю стоматологічного факультету Донецького національного медичного університету ім. М. Горького.

Організатори заходів:

міністерство охорони здоров’Я україни,

ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ,

ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧИЙ УНІВЕРСИТЕТ ім. М. ГОРЬКОГО, АСОЦІАЦІЯ СТОМАТОЛОГІВ УКРАЇНИ,

АСОЦІАЦІЯ СТОМАТОЛОГІВ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ.

УРОЧИСТІ ЗАХОДИ ВІДБУДУТЬСЯ 15-17 жовтня 2013 року

ЗА АДРЕСОЮ:

м. Донецьк, пр. Ілліча, 16,

Донецький національний медичний університет  ім. М. Горького.

15 жовтня

10.00-17.00. Спортивний комплекс ДонНМУ
З
найомство з історією, досягненнями та досвідом організації навчально-методичної, наукової та лікувальної роботи викладачів та студентів стоматологічного факультету Донецького національного медичного університету ім. М. Горького, новітніми лікувально-діагностичними технологіями у стоматології. Лекції, семінари, майстер-класи.

16 ЖОВТНЯ 10.00-13.30. Актова зала ДонНМУ
ПЕРШий СХІДНО-український стоматологічний форум
09.00 -10.00.
Реєстрація учасників

10.00. Вступне слово ректора ДонНМУ, члена-кореспондента НАМН України, професора Думанського Ю.В.

10.10-13.30.  Доповіді:

«ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СТОМАТОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ».

Павленко О.В., директор Інституту стоматології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, головний стоматолог Міністерства охорони здоров`я України, президент Асоціації стоматологів України, д..мед.н, професор.

«ОСНОВНІ НАПРЯМКИ НАУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УКРАЇНІ».

Косенко К.М., директор ДУ «Інститут стоматології НАМН України», д.мед.н., професор, член-кореспондент НАМН України.

«СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ЛІКУВАННЯ ЗАХВОРЮВАНЬ СЛИЗОВОЇ ОБОЛОНКИ ПОРОЖНИНИ РОТА».

Скиба В.Я., завідувач відділу терапевтичної стоматології ДУ «Інститут стоматології НАМН України», д.мед.н., професор.

«СВІТЛО ТА КОЛІР В ЕСТЕТИЧНІЙ СТОМАТОЛОГІЇ».

Луцька І.К., завідувач кафедри терапевтичної стоматології Білоруської медичної академії післядипломної освіти, д.мед.н., професор.

«ПОРУШЕННЯ МЕТАБОЛІЗМУ КАЛЬЦІЮ У ДІТЕЙ ЯК ФАКТОР РИЗИКУ РОЗВИТКУ КАРІЄСУ І ЗАХВОРЮВАНЬ ПАРОДОНТУ».

Савичук Н.О., завідувач кафедри стоматології дитячого віку Інституту стоматології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, головний дитячий стоматолог Міністерства охорони здоров`я України, д.мед.н., професор;

Трубка І.О., кафедра стоматології дитячого віку Інституту стоматології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, к.мед.н, доцент.

«АЛГОРИТМ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДИНАМІЧНОГО СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА ПАЦІЄНТАМИ З ЗУБО-ЩЕЛЕПНИМИ АНОМАЛІЯМИ ПІД ЧАС ЛІКУВАННЯ НЕЗНІМНОЮ ОРТОДОНТИЧНОЮ АПАРАТУРОЮ».

Калініченко Ю.А., завідувач кафедри ортопедичної стоматології та ортодонтії ДЗ «Луганський державний медичний університет», к.мед.н., доцент.

«СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ПРОВЕДЕННЯ МІСЦЕВОЇ АНЕСТЕЗІЇ У СТОМАТОЛОГІЧНІЙ ПРАКТИЦІ».

Бугоркова І.А., кафедра стоматології дитячого віку Навчально-наукового інституту післядипломної освіти Донецького національного медичного університету

ім. М. Горького, к.мед.н., доцент.

«ПРОБЛЕМИ ТА ДОСЯГНЕННЯ У ПОЛІМЕРИЗАЦІЇ СУЧАСНИХ РЕСТАВРАЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ».

Мороз Г.Б., кафедра пропедевтичної стоматології Донецького національного медичного університету ім. М. Горького, к.мед.н., доцент.

«ШЛЯХИ УПРАВЛІННЯ ОРАЛЬНОЮ МІКРОФЛОРОЮ ПРИ ЛІКУВАННІ ПАРОДОНТИТІВ».

Трофимець К.К., кафедра стоматології Навчально-наукового інституту післядипломної освіти Донецького національного медичного університету ім. М. Горького, к.мед.н., доцент.

«ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ АНТИБІОТИКА «КЛАЦИД» У ХІРУРГІЧНІЙ СТОМАТОЛОГІЇ ТА ЩЕЛЕПНО-ЛИЦЬОВІЙ ХІРУРГІЇ».

Баркова А.В., кафедра хірургічної стоматології Донецького національного медичного університету ім. М. Горького, асистент.

12.00.  Спортивний комплекс ДонНМУ.

офіційне відкриття  НАЦІОНАЛЬНОЇ виставки з міжнародною участю «МЕДВІН: Стоматологія».

13.30.-14.00. ОБІДНЯ ПЕРЕРВА.

14.00.-16.00.  Актова зала ДонНМУ.

УРОЧІСТІ ЗБОРИ, ПРИСВЯЧЕНІ  50-РІЧЧЮ СТОМАТОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ДОНЕЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ім. М. ГОРЬКОГО.

Стоматологічний факультет ДонНМУ: сторінки історії.

Доповідач: проф. Удод О.А.

Наукові досягнення стоматологічної школи ДонНМУ.

Доповідачі: проф. Чижевський І.В., проф. Педорець О.П., проф. Матрос-Таранець І.М., проф. Кльомін В.А., проф. Удод О.А., проф. Суржанський С.К., проф. Ярова С.П.,

доц. Музичина Г.А.

16.00.-17.00.  Актова зала ДонНМУ.

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ.

17.00. Вручення сертифікатів учасникам форуму.

18.00. ГАЛА-ВЕЧІР.

17 ЖОВТНЯ

10.00.-14.00. Зала засідань деканату стоматологічного факультету ДонНМУ.

Обговорення доповідей, підведення підсумків. Круглий стіл.

Довідки за електронною адресою деканату стоматологічного факультету ДонНМУ: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript та за телефоном 062 3444116.

Інформація на офіційному сайті Донецького національного медичного університету

ім. М. Горького www.dsmu.edu.ua.