Згідно з Постановою Верховної Ради України від 16 березня 2007 р. № 774- Y «Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених» віком до 35 років, які успішно пройшли захист докторської дисертації або підготували матеріали докторської дисертації, що прийняті до розгляду спеціалізованою вченою радою для захисту. Стипендія Верховної Ради України призначається терміном на один рік найталановитішим молодим ученим, які здійснюють фундаментальні дослідження та збагатили науку визначними здобутками, в розмірі 2 тис.грн. щомісячно.

В зв’язку з постановою № 774- Y просимо до 10 травня 2013 року подати до Науково-дослідної частини університету кандидатури на призначення щодо подання робіт на здобуття стипендії Верховної Ради України для молодих учених.