МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ,
МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
01135, м. Київ, проспект Перемоги, 10, тел. (044) 486-24-42, факс (044) 236-10-49, Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

від    21.10.11         № _1/9-790
на №        ___ від
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту
Автономної Республіки Крим, управління освіти і
науки обласних, Київської та Севастопольської
міських державних адміністрацій

Керівникам вищих навчальних
закладів І-ІV рівнів акредитації

Про проведення конкурсу наукових проектів

За підтримки Міністерства Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Молоді регіони» з 20 жовтня до 20 листопада 2011 року реалізує проект “Молоді науковці”, метою якого є виявлення та відзначення найбільш талановитої молоді, яка зможе запропонувати інноваційні проекти в сфері ІТ-технологій, програмного забезпечення, електроніки, енергозберігаючих технологій та інших напрямків, що можуть бути практично реалізовані вже в найближчій перспективі.
У рамках реалізації Проекту студенти вищих навчальних закладів, молоді науковці зможуть запропонувати свої інноваційні проекти, що будуть представлені на Форумі молодих новаторів, який планується провести в м. Києві наприкінці листопада 2011 року.
На виконання доручення Прем’єр-міністра України М. Азарова від 13 жовтня 2011 р. № 48884/1/1-11 та з метою забезпечення більш ефективної реалізації Проекту і підтримки талановитої молоді, просимо проінформувати студентів ваших навчальних закладів про його проведення і надати можливе сприяння в його організації.
    Додаткову інформацію можна отримати у координатора проекту Андрія Черниха (тел. 067-656-99-41) або на сайті: www.mo-re.org.
Студенти та молоді науковці можуть надсилати свої проекти на електронну адресу: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript до 20 листопада 2011 року.

Перший заступник Міністра                                 Є. М. Суліма