Донецький національний медичний університет ім. М. Горького

Науковий відділ ДонНМУ

м. Донецьк

«_18__»________10_______ 2011  26

Про призначення рецензентів відкритих лекцій

1.Призначити рецензентами відкритої лекції: «Кардіоміопатії» Анікєєвої Тетяни Володимирівни у зв’язку з представленням до вченого звання «доцента», яка відбудеться згідно календарному плану кафедри загальної практики-сімейної медицини 03.11.2011 р. о 14.15 в актовій залі ІНВХ ім. В. К. Гусака для лікарів-інтернів, професора Звягіну Т.В. і професора Гнілорибова А.М.

2. Рецензентам у термін до 17.11.2011 р. надіслати до секретаріату Вченої ради рецензії на відкриту лекцію за формою №12.

Проректор з наукової роботи, професор І.І. Зінкович

Інформація про проведення відкритої лекції

Відрита лекція к.мед.н., доцента кафедри загальної практики-сімейної медицини Анікєєвої Тетяни Володимирівни у зв’язку з представленням до вченого звання доцента відбудеться згідно календарному плану кафедри загальної практики-сімейної медицини 03.11.2011 р. о 14.15 в актовій залі ІНВХ ім. В. К. Гусака для лікарів-інтернів.