Вибори ректора 30 січня 2018 р. з 9:00 до 15:00 год

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ!
ВИБОРИ РЕКТОРА
Донецького національного медичного університету
відбудуться 30 січня 2018 р.
з 9:00 до 15:00 год.
За адресою: м. Краматорськ, б-р. Машинобудівників, 39,
2 корпус Донбаської державної машинобудівної академії, аудиторія 2314.

Відповідно до чинного законодавства, ст. 42 Закону України «Про вищу освіту», «Методичних рекомендацій щодо особливостей виборчої системи та порядку обрання керівника вищого навчального закладу», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України №726 від 05.12.2014 року, Статуту університету та «Положення про порядок проведення виборів ректора Донецького національного медичного університету»  участь у виборах беруть:

• Усі штатні наукові, науково-педагогічні та педагогічні працівники університету;
  • Виборні представники з числа інших штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками;
  • Виборні представники із числа студентів.

Для участі у голосуванні необхідно надати один з перерахованих документів, що посвідчують особу виборця:

1. Паспорт громадянина України;
  2. Паспорт громадянина України для виїзду за кордон;
  3. Посвідчення водія;
  4. Паспорт громадянина іншої держави;
  5. Посвідка на постійне проживання;
  6. Посвідка на тимчасове проживання.

Виборча комісія