Про організацію приймання звітів по НДР кафедральних колективів і наукових підрозділів за 2014 рік

Для підведення підсумків науково-дослідної діяльності університету за 2014 рік,
своєчасного оформлення звітної документації в повному обсязі

НАКАЗУЮ:

• 1. Створити комісію для приймання звітів у складі:
    • 1.1. Голова: Веселий С.В. – проректор по науковій праці.
    • 1.2. Члени комісії:
    • Латишов К.В. - нач. наукового відділу,
    • Самойленко І.Г. – зав. аспірантурою наукового відділу,
    • Чуйченко Н.П. – інженер-метролог,
    • Герасименко О.І. - декан медичного факультету,
    • Удод О.А. – декан стоматологічного факультету,
    • Хоменко В.М. – декан фармацевтичного факультету,
    • Павлюченко А.К. – декан інтернатури та післядипломної освіти.
    • 2. Приймання звітів провести з 26 по 30 січня 2015 року.
    • 3. Завідувачам кафедр/підрозділів оформити звітну документацію відповідно до Державного стандарту України в сфері науки й техніки ДСТУ 3008-95, ДСТУ 3575-97.
    • 4. Керівникам НДР здати облікові та інформаційні карти за завершеними НДР і реєстраційні карти по планованим НДР начальникові наукового відділу Латишову Костянтину Володимировичу до 30.01.2015 р. E-mail наукового відділу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    • 5. Інспектору канцелярії Бакіної Л.В забезпечити розміщення наказу з додатком на сайті університету, на дошці оголошень і розсилання в деканати.

Ректор, Чл.-кор.
НАМНУ, професор Ю.В. Думанский

Необходимо: сдать 5 экземпляров изданных за 2013-2014 гг. монографий в научный отдел. Представить в научный отдел информацию по следующим разделам научной деятельности: Скачать документ с таблицей

Оценка результативности научной деятельности научно-педагогических сотрудников и подразделений Университета будет проведена по балльнику-2015: Скачать балльник-2015

Список документов, необходимых для сдачи отчета по науке для кафедр, не запланировавших НИР (в бумажном и электронном виде на е-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.):

• 1) Балльник общий на кафедру и по каждому преподавателю;
      • 2) Список публикаций;
      • 3) Список докладов на конференциях с указанием докладчика;
      • 4) Список самостоятельных работ студентов, выполненных под Вашим руководством.