Міністерство охорони здоров’я України інформує, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2012 №701 «Про Премію Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій» (далі – Премія) та відповідно до листа Міністерства освіти і науки України (далі – МОН України) від 14.06.2016 р. №1/2-2843 оголошено конкурс на здобуття цієї Премії (інформацію розміщено у газеті «Урядовий кур’єр» від 03.06.2016 р. №104(5724), стор. 11 та на сайті МОН України (www.mon.gov.ua) у розділі «Головна» / «Діяльність» / «Наука» / «Премія Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій», підрозділі «Нормативні акти».

Матеріали щодо участі у конкурсі на здобуття Премії просимо надати до відділу освіти та науки МОЗ України до 01 серпня 2016 року.

Зазначаємо, що матеріали, які будуть надіслані після вказаної дати та з недотриманням вимог, розглядатися не будуть.

За інформацію щодо вимог оформлення документів, які подаються на конкурс на здобуття Премії, звертатися в науковий відділ університету