26-28 жовтня 2016 року у м. Києві буде проводитись IV з’їзд колопроктологів України

Про проведення IV зїду колопроктологів України.

Вiдповiдно до Реєстру зїздiв, конгресів, симпозiумiв та науково-практичних конференцій, якi проводитимуться у 2016 роцi, затвердженого МОЗ та НАМН України, 26-28 жовтня 2016 року у м. Києві буде проводитись IV зїзд колопроктологів України з мiжнародною участю на якому будуть обговорюватись проблеми сучасної проктологї - колоректальний рак, хронiчнi запальнi захворювання кишечника, вогнепальні поранення органів черевної порожнини i малого тазу, сучасна ендоскопiчна i морфологічна дiагностика i ендоскопічна хірургія товстої кишки, лапороскопічна, ургентна, дитяча проктологія та iншi.

З приводу органiзацiйних питань звертатися до оргкомітету за адресою: 01030, м. Київ, бульвар Т.Г. Шевченка, 17, кафедра xipypriї № l Національного медичного унiверситету ім . О.О. Богомольця та за телефоном +38 093 330 70 22.