Робоча нарада в українському НДІ соціальної та судової психіатрії та наркології МОЗ У

РОБОЧА НАРАДА В УКРАЇНСЬКОМУ НДІ СОЦІАЛЬНОЇ ТА
СУДОВОЇ ПСИХІАТРІЇ ТА НАРКОЛОГІЇ МОЗ УКРАЇНИ

Проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи О.Б. Петряєва прийняла участь у робочій нараді, яка відбулась 9.07.2018 року в Українському науково-дослідному інституті соціальної та судової психіатрії та наркології МОЗ (м. Київ), за участю директора інституту Пінчук І.Я., президента Асоціації психіатрів України Глузмана С.Ф., професора психіатрії Норберта Стакаускаса (Норвегія), представників ВООЗ Киргизстану та Казахстану.

На нараді були розглянуті питання реалізації міжнародного проекту UNA між Україною, Норвегією та Вірменією, в якому приймає участь і наш університет, а також перспективи залучення до співробітництва психіатричних служб Киргизстану та Казахстану.

Протягом наради було розглянуто питання імплементації посібника ВООЗ з надання допомоги під час гуманітарних надзвичайних станів. Визначено, що презентований посібник – простий та практичний інструмент, метою якого є надання підтримки закладам охорони здоров’я на територіях, постраждалих від гуманітарних надзвичайних станів, алгоритмів оцінки та ведення психічних та неврологічних розладів і розладів, пов’язаних зі вживанням психоактивних речовин. Отриманий посібник буде передано викладачам кафедри психіатрії, наркології, психотерапії та медичної психології університету.