Випускний 2018

25 червня відбувся урочистий захід, присвячений випуску студентів Донецького національного медичного університету в місті Краматорськ. Святкування цієї важливої події було проведено в ДКіТ НКМЗ.

Традиційно, вечір розпочинав ректор ДНМУ - Заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України, доктор медичних наук, професор П. Г. Кондратенко. Він дав напутнє слово майбутнім лікарям, і побажав їм не зупинятися на досягнутому, а тільки удосконалюватися, щоб стати чудовими спеціалістами в своїй сфері.

Естафету привітального слова перейняли: в.о. першого проректора з науково-педагогічної роботи – доктор медичних наук, професор І. А. Хрипаченко та проректор з науково-педагогічної роботи – доктор медичних наук, доцент О. Є. Чернишова. Вони побажали випускникам легкої професійної дороги, терпіння та саморозвитку.

До напутніх слів приєдналися і декани факультетів: декан 1-го медичного факультету - доктор медичних наук, професор О. І. Герасименко, в.о. декана стоматологічного факультету – Н. М. Яковлєва та декан фармацевтичного факультету – кандидат фармацевтичних наук О. І. Гуторов. Кожен з них розповів, що попереду нелегкий та тернистий шлях, але шість чудових років студентського життя стали колосальним досвідом для майбутнього.

Перейшла офіційна частина до найхвилюючого моменту вечора -  вручення дипломів. У кожного випускника на обличчі були емоції щастя та печалі, водночас, за своїми студентськими роками. Адже далі їх чекає самостійне життя, повне складних рішень, однак, не менш цікаве.

Другою частиною урочистої події стали творчі поздоровлення від студентів ДНМУ. Колектив AlmaDance привітав випускників новими танцювальними постановами, Єряшева Ірина та Васицька Єлизавета виконали номер танцювальної гімнастики. Чудовими піснями зачаровували гостей та випускників Каміла Чупєєва – золотий голос ДНМУ та Літвяк Аліна, а неймовірну пісню на саксофоні подарувала випускникам Кащій Уляна. Щоб розважити трохи гостей в такий важливий та хвилюючий день, з постановам виступала команда КВК «Пародокс».